Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar kapcsolat? Hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar kapcsolat? Hol lehet megfelelő partnert találni?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg tudna mesélni bővebben is a sugar kapcsolatokról? Főleg személyes tapasztalatok érdekelnének, de minden véleményt szívesen fogadok.


Ha jól tudom a sugar kapcsolat lényege, hogy van egy támogató és van egy támogatott. A prostitúciótól eltér valamelyest, mivel a támogatottnak általában csak egy vagy néha több, de nagyon stabil támogatója van. Alapvetően a szex köré épül az együttlét, de néha eljárnak közösen kirándulni, nyaralni stb.


Elkezdett érdekelni a sugar kapcsolat gondolata. Volt egy hosszú kapcsolatom, és úgy érzem, hogy egy ideig nem szeretnék másokhoz érzelmileg kötődni. Egy éjszakás kalandot próbáltam már, de tipikusan rosszul végződnek. Egyik fél néha beleszeret a másikba, meg őszintén én annyira nem szeretem váltogatni a partnereimet. Éppen ezért nem mennék el prostituálthoz sem. Most a sugar kapcsolaton gondolkozom. Ideglenes megoldásnak szánnám, fél-egy évre, havi 2-3 alkalomról lenne szó. Szex, meg néha közös programok. Fontos persze a közös szimpátia is, a lényeg, hogy a partnerem is kedveljen. A lényeg, hogy komoly kapcsolatot nem szeretnék, meg úgy érzem, hogy egy hosszú, 5 éves kapcsolat után még másik párkapcsolatra nem állok készen. Az elméletem az, ha fizetnék egy lánynak a szexért, akkor ez az érzelmek kialakulását is meggátolná.


Nektek milyen tapasztalataitok vannak sugar kapcsolattal összefüggésben? Hol találtatok megfelelő partnert? Olvastam a Puncs.hu oldalról, be is regisztráltam, de ott a lányok többsége úgy tűnik, hogy hivatásos. Én pont ezt szeretném elkerülni. Teljesen megegyezésen alapuló szexkapcsolaton gondolkozom. Fizetni azért szeretnék érte, hogy a lány ne legyen belém szerelmes, meg én sem belé. A sima szeretői viszonnyal pontosan ez a baj, hogy könnyen átfordul szerelemmé. Ahogy írtam, kell egy hat hónap-egy év hosszúságú időszak, ami alatt túltenném magam a régi kapcsolatomon. Utána rendes párkapcsolatra vágyom. Ugyanakkor ebbe egyből nem mernék belevágni.


Vélemények? Valaki próbálta már? A motivációkról mit gondoltok?


2021. febr. 15. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 jól látod nem csak női "fronton" siralmas a felhozatal a puncson (sugarbaby-k helyett prostihadsereg) de bizony pasik terén is. A többsége csak csomagárban akarja letudni a prostizást, havi pár 10k-ért úgy gondolja neki már aztán azonnal odaadó egyetemista diáklány jár, de közben pokróc a stílusa, olyan figura amilyenre amúgy nem néznének a nők ha nem fizetne.

Kereslet-kínálat... a pasik egyetemista diáklányt, a valódi sugarbabyk meg normális Férfit keresnének. Mindkettőből kevés van, a puncs "tudománya" meg arról szól hogyan szűröd a hulladékot a rengeteg megkeresésből.

2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha az exem nem nyírta volna ki magát, beajánlanám hozzád :D

Őszintén szerelmes tudott lenni a pénzbe :DD

2021. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban hogy kereshetsz te amatőrt, televan a puncs olyan csajjal aki "csak egyet keres" de közben 12 másiknak is ugyanazt írja. persze a semmire told neki a százezreket.. ha lehet ne is akarj találkozni, nemhogy még dugni is.


Engedd el. ennek a témának itthon nincs "kultúrája" pusztán a balekok lehetséges pénzlehúzásáról szól.



5-6 éve még akadtak amatőr tini cicalányok, de kikupálták őket azzal hogy kérjen minél többet mert mindig akad egy balek aki kiperkálja.

2021. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Noren1989 ***** válasza:

#10, amíg rosszlànyokos prosti a java a hirdetőknek, te is megkapod a skatulyàt.


Én tàrgyaltam is ottani nőkkel, hàt férfiként nevetséges volt.

2021. febr. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!