Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy az exetekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy az exetekkel szexeltetetk egy bizonyos idő után?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok amikor szakítottatok, mennyivel később szexeltettek, és milyen kapcsolat lett? Vagy amikor összejöttetek akkor mindketöötőknek volt kapcsolata, és az mellett?
2021. febr. 16. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2021. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
igen
2021. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez olyan, mint amikor elhullik egy eb, és mégis szorongatod magadhoz. Agyatlan döntés.
2021. febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
kétszer kezdtük újra a szexpartnerséget ;)
2021. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ex szex stresz lesz.
2021. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Két éve szakítottunk, három hét volt a legtöbb, ameddig kibírtuk egymás teste nélkül. Közben próbátuk másokkal is, de elég halovány utánzat érzése volt.
2021. febr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Többször is előfordult. Az, hogy hány évesek voltunk, az gondolom a 20. év betöltéséig érdekes, utána már tökmindegy.

Az első esetnél mondjuk az volt, hogy gyerekkori szerelem volt, aztán felnőttünk, de a kapcsolatunk nem fejlődött tovább. Lett mindkettőnknek más, aztán egyszer csak újra összesodort minket az élet, barátok voltunk alapvetően, de volt benne némi extra is, én például vele veszítettem el a szüzességem pasiként, 20 évesen.

A második ilyen eset már 10 évvel később történt kb, 8-9 hónapos kapcsolat volt, aminek a végén én szakítottam, mert agyamra ment a lány a viselkedésével. Ő nem nagyon akart elengedni, még hónapokkal később is próbálkozott, bár nem folyamatosan. Aztán egyszer, mikor bedobta, hogy lenne-e kedvem elmenni vele wellnessezni, azt mondtam, hogy megyek, de csak ha elfogadja, hogy nem fogunk soha újra járni. Szexelhetünk, ha akarja, de ne reméljen többet, mert nem szeretném áltatni. Belement, és érdekes módon tök jó volt az a hétvége, nem volt semmi feszültség, laza volt minden, még a szex is sokkal jobban esett, felszabadultabb volt az egész. Így folytattam is volna vele még sokáig, de pár alkalom után rájöttem, hogy ő reménykedik, meg szeretne többet, hiába mondja, hogy nem, és hogy jó neki így. Megszakítottam ezt is, mert nem akartam, hogy leragadjon mellettem így, miközben kapcsolatot szeretne.

A harmadik eset ugyanez volt. Jártunk 2 évig, de nem volt az igazi. Szakítottunk már évekkel ezelőtt, de ha szexelni akarok, bármikor mehetek hozzá. De nem akarok ezzel sem visszaélni, bár jó nekem is olykor, viszont szeretném, ha találna valakit, akivel boldog lehet.

Természetesen ha kapcsolatban vagyok, akkor az ilyen kalandok nem jöhetnek szóba, és akkor sem, ha a másiknak kapcsolata van.

2021. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2021. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Volt 1-2x.

L

2021. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen volt. Nem haragban váltunk el, nem is tartott sokáig (~6 hónap), egyszerűen beláttuk hogy nem passzolunk egy sor dologban össze. A szex viszont barmi jó volt, jól működött. Amikor nem volt egyikőnknek sem senkije, akkor biz' megtettük, de tudtuk érett fejjel kezelni. A szex az ex-el lehet jó, mert ismered, tudod, tudja ki mit szeret.


Meg lehet nagyon-nagyon rossz döntés is! Ha még kötnek hozzá az érzések. Kajtatni-ácsingózni az ex után amúgy sem jó ötlet, beragadhatsz a múltba, a jelenedtől és a jövődtől rabolva az idődet.

2021. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!