Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, eszközként tekintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, eszközként tekintetek a puncitokra?

Figyelt kérdés
Hogy elérjétek céljaitokat. Csak őszintén.

2021. febr. 16. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Ezt a pasik be is veszik, azonnal alávetik magukat a punci akaratának. Ez csak nekünk jó:)
2021. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Te eszközként tekintesz a farkadra?

Aki eszközként használja a p.nciját azt úgy hívják prosti, vagy szimplán r.banc aki főnökével mg fűvel-fával kefél az előrejutásért - tökmindegy hogy golddiggernek, sugarbabynek vagy akárminek szokás mapanság nevezni.

2021. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
nem. milyen celt kene elernem vele? elerem anelkul is.
2021. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2021. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
De ez hülyeség, hogy maga a puncijuk az eszköz. A nők teljes egészükben csodásak, úgy ahogy vannak, nemcsak egy adott testrészük miatt. És ezzel csábítanak el szokszor tudatalatt, akaratlanul férfiakat, apró célok elérésére. Nem mondom, hogy jól van ez így, de mióta létezik az emberiség, ez így működik.
2021. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
#5 simp
2021. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez felháborító. Jelentettem is ezt a hülyeséget
2021. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
A puncim nélkül is elérem a céljaimat.
2021. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, eszközként is használom. Múltkor azzal húztam ki egy régi szöget a falból mert új polcot szereltünk fel.
2021. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Persze, magam számára örömszerző eszközként :) Amúgy meg nem a puncinak van nagy hatalma, hanem a punci LEHETŐSÉGÉNEK. Az a pasi, aki dugásban reménykedik, az a világ összes csillagát le fogja hozni nekem az égről anélkül, hogy a puncim egyáltalán előkerült volna. Illetve úgy gondolom, hogy a fiatalságom és a szépségem a valódi eszköz, mert egy csúnya, öreg nőnek hiába van puncija, nem hiszem, hogy kifejezetten sokat elérne vele a mindennapokban (bocsi).


Amúgy nem szoktam vele visszaélni, de ha valaki magától felajánlja a pozitív megkülönböztetést, nem vagyok szívbajos elfogadni. Pl szívesen leülök a buszon ahelyett, hogy kényelmetlenül állnék, nem zavar, hogy nem mindig kell végigvárnom a baromi hosszú sort a pénztárnál meg ilyenek.

2021. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!