Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lathatta ahogy maszturbálok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lathatta ahogy maszturbálok?

Figyelt kérdés

Ma este masztrbáltam bedugott fülessel, sötétben. Egyszer csak benyitott apukám, majd be is csukta az ajtót. Ekkor azt hittem, hogy látott. Erre kettő perccel később megint, és megkérdezte, hogy kivittem-e a kukát. Most látta szerintetek vagy nem? Szerintem ha látta volna, akkor nem nyit be kb egyből. Sötét volt, és

Még a takaróm is takar valamennyit. Viszont elsőre egyből be is csukta. Meg ott világított a telefon, mi mást csinálnék.


Tök mindegy, tudja gondolom hogy szoktam, csak mics olyam szoros kapcsolatom vele, nekem nagyon kinos volt


2021. febr. 16. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, akkor nem ment volna vissza.

Hány éves vagy?

2021. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem 18+😅
2021. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Hat ha csaj vagy a takaró alatt nem sokat látni abból h simogatod magad
2021. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tuti látott, azért csukta be az ajtót.
2021. febr. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is latott, de ugy akart csinalni, mintha nem latott volna. Megneztem reggel, hat ott ahol o allt meg minden, teljesen belatni
2021. febr. 17. 06:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen a takaró alatt volt, már éppen elhúztam, mert nem akartam összeizélni a takarómat xd, akkor nyitott rám miközben éppen elmentem
2021. febr. 17. 06:25
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Én nem értem a hasonló kis hülyegyerekeket, miért nem akkor és úgy csináljátok hogy ne zavarjon soha senki. Az ajtót is belehetne zárni.
2021. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak este 11 volt, es meg sosem nyitott be. Ha napközben csinàlom, akkor bezárom, ès arra hivatkozom hogy órám van. Csak este 11kor egyrészt azt hittem hogy alszik, másrészt meg én is alhatnék
2021. febr. 17. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!