Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Játszam el a prostit egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszam el a prostit egy szerepjátékban, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

A párom előttem szerintem volt pristiknál, szerintem ez izgatja őt. Elég durván szereti a szexet.

Gondoltam eljátszom neki a prosti szerepét, de attól félek, hogy így közben arra gondolna amit régen át élhetett a prostikkal. Lehet több rosszat csinálnék magamnak, és fájdalmat a múltja miatt. Mélyen fáj, hogy ilyen nőkkel volt dolga.. Nem ítélem el őket, de ki tudja mit "művelt" velük..


2021. febr. 17. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Én minden kapcsolatomban úgy viselkedek az ágyban mint egy hivatásos. Inádják a pasik!

Fel lehet vele dobni rendesen a szexet

2021. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bejönne ez.
2021. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

egy próbát megér.

nekem sokkal inkább bejön, ha a szerepjátékban nem prosti (aki elvisel a pénzedért), hanem ribi (aki saját jószántából könnyen kapható)

2021. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem ítélem el azokat a nőket akik a négy fal között a parjuknak, csak a pasi kedvéért eljátsszák a k..v...s szerepet. Ez egy nagyon jó és ++++pozitív ++++ dolog.

Minden nőnek ÍGY kene gondolkodni, ez csak egy játék. 👍😀

2021. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Igen...

Igen...

Igen... élvezni fogod te IS!!

2021. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

NE játszd a prostit, önmagad legyél inkább! Ha te durván, keményen szeretnéd akkor jelezd a párodnak és csináljátok úgy.


Amúgy megsúgom a prostiknál nem "durva" megy csak "üzemi reszelés", a többsége fadarabként fekszik. Ott nincs kemény szex (csak nagyon extra felárnál) mert a prostinak a p.nci a munkaeszköze, kímélnie kell, mert kell neki a következő x db kuncsaftra is, meg másnapra is, meg az után is.

2021. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Játszd el, a szerepjátékok izgalmasak mind két félnek,az én csajaim az iskolás lány és prosti szerepet szerették legjobban játszani.
2021. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!