Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet h tényleg lefekudtem vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h tényleg lefekudtem vele?

Figyelt kérdés
Szoval van a csajomnak a legjobb baratnoje na es az van h felmentem hozza mert kellett neki egy dolog amit en elvittem és hálája jeléül megkinalt itallal. ELVILEG volt partidrog az italban, és azt mondta lefekudtunk. Enn nem emlekszem semmire De sztem ez kamu mert csunya lany es tetszem neki regota
2021. febr. 17. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Kamu ez az egész barátom
2021. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Kamu, részegen, bedrogozva fel se áll a farkad.
2021. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Pistike meg mindig font vagy?

Irány az agy!!!!

2021. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyenge a sztori.
2021. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma különösen sok a kamukérdés. Minden te írod ki?
2021. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas kamu, a gina nem így működik. Ott teljes emlékezettörlés van, egyszerűen jópár óra - de úgy egyhuzamban - totálisan kiesik. Emlékszel rá hogy megittad az italt, az utána való félórára majd snitt a következő képed 8-10 óra elteltével ugrálnak be és agyalsz "hogy kerültem ide?". Semmi közbülső emlékkép, nagyon más mint a részegség miatti emlékezetkiesés.
2021. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván 🤣
2021. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan rossz ilyeneket olvasni, hogy van, akinek tényleg csak ennyire futja és eddig terjed a kreativitása meg a fantáziája. Szomorú.

Meg finomíts a sztorin, én a helyedben előbb leteszteltetném haverokkal, ha nekik hihető akkor kiírhatod már ide.

2021. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 szerinted aki agyilag ennyire zokni értelmes emberekkel haverkodik? Hát nem. Hülyéket csak a hülyék bírják szóval lehet megvolt a tesztelés xd
2021. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz. Bár nyilván nem gondoltam komolyan a fentit amit írtam, de sajnos akkor semmilyen megoldás nincs😂😂
2021. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!