Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek orálisan kényeztetni a fiút film, vagy meccs nézés közben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Én nem nézek meccset. Ő meg közben legyen szíves ne nézze, mert akkor az olyan, mintha nem élvezné. Ha mégis így van, akkor meg szóljon, hogyan csináljam.

Ha tévét néz közben, akkor csinálja inkább magának. Akkor majd nézheti közben.

2021. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Meccs közben a meccsre figyel. Nem tud ellazulni nem is szeretem zavarni ilyenekkel akkor mindennek megvan az ideje. Film közben már más, ha szex jelenet van hogy hozzábújok vagy simogatjuk egymást de azért nem megyek egyből le hogy leszopjam ( ha szeretné és nem érdekes a film akkor igen de egyébként nem )
2021. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem így csinálni. Persze ha nem élete mérkőzését nézi:D de ez ritka. Sokszor fordul elő, hogy elkezdem simogatni aztán lekúszok és elkezdem sz.pni. Szeretem nézni ahogy próbálja nézni a tv t is meg engem is:D eddig sosem panaszkodott h elvonom a figyelmét
2021. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Meccset nem néz a párom, de filmezés vagy game közben szokta igényelni. Vagy tanulásnál ha már fáradt és kell egy gyors segítség.
2021. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem, most vagy oda figyeljen vagy a TV-re.
2021. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán. A meccs amúgy is szent, nem merném zavarni közben :D egyszer egyébként megpróbáltuk ezt de nem tetszett hogy nem rám figyel. Inkább nézze a meccset vagy filmet, utána meg foglalkozunk mással.
2021. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!