Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre. Nektek mi fér/férne bele egy szexkapcsolatba? Nyilván mindenkinek más az igény, ezért személyes véleményekre is kiváncsi vagyok.


Nekem kb egy éve kezdődött, hogy elkezdtünk összejárni egy sráccal. Volt közte szünet, de egyelőre még tart a dolog. Az elején csak szex volt, hét párszor, majd filmezni, kajálni hívott át. Én kérdeztem, nem túl sok ez? Azt mondta nem érez többet irántam, csak jó a szex, jó a társaságom és ennyi. De legutóbb pl szex után marasztalt. Azt tudni kell hogy sose aludtam ott nála normál esetben de (persze viccesen) lefogott, meg ölelgetett hogy maradjak. Végül ottmaradtam, de igazából furcsán éreztem magam, nem tudtam ezeket hova tenni. Múltkor meg áthívott és puszilgatott, meg szorosan megölelt a kanapén és ennyi, pl akkor szex sem volt végül, kérte simogassam meg ilyenek..


Egy másik eset ami történt, hogy épp a lakásán voltunk amikor instan nézegettem képeket és ott voltak képek egy srácról. Ő meg flegman kérdezte hogy most nekem komolyan ez tetszik? És oda mondta hogy “menj hozza ha ennyire tetszik”. Nem is tudtam ezt hova tenni, aztán pár perc múlva újra normálisan viselkedett.


Létezik, hogy tényleg nincsenek érzései csak jó, hogy van ott valaki neki? Mi a véleményetek erről? Én már kérdeztem őt de mindig mondja, hogy dehogy, ő nem érez semmit.


Köszi ha válaszoltok.:)



2021. febr. 18. 00:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Lehet csak magányos.
2021. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Jó a likad. Ennyi.
2021. febr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
6%
Szexkapcsolatból nehezebb együtt-járási szintre lépni, mint bárki más ismeretlennel!!!
2021. febr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Több szexkapcsolatom is volt az évek alatt, mindegyik más volt.

A legelső sráccal haverok lettünk közben, eljártunk együtt bulizni, filmeztünk, egymásnál aludtunk, elmentünk sétàlni, inkább aztmondanám, hogy egy szoros haveri kapcsolat volt szexxel fűszerezve szinte minden találkozás szexbe fordult, a sétálás is.(17 éves voltam, fél évig tartott, heti 3-4 alkalommal)

A másodikkal csak a szex végett találkoztunk, egymásnak ugrottunk, utána zuhany, jó vagy rossz napod volt és csá, se üzenetet nem váltottunk, se telefon, csak annyi, hogy otthon vagy, ráérsz?! (18-19 éves voltam, 8 hónapig tartott, heti 4-5 alkalom)

A harmadikkal szinte olyan volt, mint az elsővel, de sokkal romantikusabb viszonynak éreztem. Nem voltam szerelmes, de már-már ahhoz hasonlított. Elvitt a szüleihez ebédre meg hasonlók, de egyikőnk sem volt szerelmes, brutálisan jól kijöttünk egymással, de senki nem tartozott semmivel, miközben vele szexeltem, másokkal is és ő is. (20 éves voltam, 3 hónapig tartott, heti 6 alkalom kb.)

A negyedikkel eljártunk együtt kajálni, moziba néha. Voltak egymásnál váltóruháink. Elkísért esküvőre, családi bulikra. Sokszor elmentem bulizni, hívott, hogy merre vagyok, oda jött ahol épp voltam, megtömött a kocsiban és hello.

Ez volt egyébként a legjobb szexkapcsolatom, ez a srác 100%ban a szexre született és remélem minél több lányt megrak, mert ezt minden nőnek átkéne élnie. A mai napig, ha szingli vagyok, összefutunk, pedig 4 évvel ezelőtt volt a szexkapcsolatunk. (22 éves voltam, heti 3-4 alkalommal)

26/N

2021. febr. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
Nálam egy szexkapcsolat az összeköltözésen és együtt élésen kívül ugyanaz, mint egy hagyományos kapcsolat. Nem csak szex fér bele. Egy mozi, csak egy találkozás, beszélgetés, egy közös hétvége, egy nyaralás.
2021. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%
Minden belefér, ami mindkettőtöknek jólesik. Nem kell mindig igen-nem, OK-delete módon gondolkodni, kategorizálni. Visz magával az egész, úgy jó ahogy van ..., élvezzük ami és ahogy jön. Mindegy minek hivjuk, élvezzünk egymásból mindent ami jön és jólesik.
2021. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Két felelősséget vállalni nem akaró ember, akik azt hiszik minden szép és jó, de közben nem veszik észre, hogy egy zsákutcába sétálnak bele, amiről persze azt sem tudják, hogy milyen hosszú.
2021. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%
Az a helyzet, hogy ez a szexkapcsolat dolog, hogy csak szex és más semmi, ilyen nincs, nem létezik. Nem gépek vagyunk, mi férfiak sem. Nekem is a legjobb és leghosszabban tartó szexkapcsolatom olyan volt, hogy minden hétvégén átmentem a csajhoz, és megvolt a program: beszélgettünk, vacsoráztunk, összebújtunk, filmet néztünk, én ott is aludtam a legtöbbször. Sőt, jártunk együtt bulizni is (csak szolidan, mert volt pasija más városban), és néha étterembe, stb. Kell egy kis érzelmi kötelék is, nemcsak hogy dugunk, oszt cső. Jó, bevallom, én akár feleségül is vettem volna a csajt, nagyon tetszett úgy ahogy van, de elfogadtam, hogy ő nem akarja, és szerencsére nem zúgtam bele nagyon, csak egy kicsit. És azt elfogadtam, ha a pasijával volt, viszont ha más férfi csapta neki a szelet, az nagyon idegesített, ilyenek vagyunk mi férfiak.
2021. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó hogy leírtátok a saját vélemenyeiteket, pont erre voltam kiváncsi hogy mennyire tér el kinek mi fér bele.


Igazából tényleg kezdem úgy érezni hogy egy picit már átlépte a határt és ez már nem csak a szexről, de nem is csak baráti időtöltésről szól. Persze, nyilván nekem se lenne jó ha összejönnénk szexelni aztán amint vége kb kidobna a lakásból hogy mehetek is, nem így értem, én is benne vagyok a kajalasban, dumalgatasban, filmezésben. De nekem már pl az osszebujva együtt alvás olyan intim dolog ilyen formában hogy az is meglepett.

De főként a viselkedése, a reakciói alapján feltételezem azt, hogy valami van, nagyon próbál mindig magánál tartani és ezelőtt ez nem volt jellemző, féltékeny lesz bizonyos helyzetekben stb..

2021. febr. 18. 10:00
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
#4: a Jó Isten tereljen el az utadból. Ennyien használták a testedet, úgy írsz a szexről, mintha az élet központi dolga lenne, meg erre született a srác. Elmondom neked, jobban leqrnálak, mint ez a srác, de irtózom az ilyen fehérmájú ribiktől, akiknek más sem létezik, csak a bhaszás.
2021. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!