Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex közben nincs orgazmuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex közben nincs orgazmusom akkor forduljak orvoshoz vagy nem megfelelő a partner?

Figyelt kérdés
Nincs nagy tapasztalatom, eddig 2 fiúval szexeltem viszont egyszer sem élveztem el. Magamban keressem a hibát vagy a fiúkban?
2021. febr. 18. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, ezért nem kell orvoshoz menni. Nagyon sok nő nem tud szex közben elélvezni, még nekem sem volt orgazmusom mikor voltam valakivel. Lehet, hogy feszült vagy közben és nem tudod elengedni magad, vagy csak simán nem figyel rád a partnered. Köztudott tény, hogy a nők nehezebben mennek el aktus közben, főleg ha semmi simi akció nincs közben.
2021. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell orvoshoz menned! Alighanem a partnereid nem voltak képesek rá, hogy orgazmust okozzanak. Véleményem szerint egy tapasztaltabb, igazán figyelmes partnerrel sikerülne.

Ffi

2021. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
FÉRFI, érett, FÉRFI partnert keress!
2021. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Szakember segíthet, de előtte:

masztival van orgazmusod? ha igen, akkor milyen, csikló vagy hüvelyi?

2021. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak csinálod akkor sikerül?
2021. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen általános női dolog, sokszor én azt látom furcsábbnak, ha egy nő viszonylag könnyen el tud élvezni. F
2021. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell dokihoz menned emiatt. Én mindig percek alatt elmegyek hüvelyileg, ami elvileg nagyon ritka és eddig akinek mondtam rácsodálkozott. Tapasztalatból mondom hogy szerintem nem vagy eléggé felizgulva vagy nem engeded el magad teljesen.

Meg attól is függ hogy mennyi az előjáték. Ha kevés, akkor nem tudok elmenni de ha pl fél-1ora akkor megy hamar :)

Remélem tudtam segíteni

2021. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Ismerd meg a tested az a reakcioid

2. Ha magadnak tudsz orgazmust okozni akkor figyeld meg hogyan epul fel benned

3. Probalj minnel tobb felekeppen orgazmust okozni magadnak

4. Keresd meg a G pontod

5. Stimulald a G pontod egy olyan technikaval amivel el tudsz menni

6. Probalkozz kemeny G pont izgatasara alkalmas dildoval (vibri tilos!!!)

7. Fokozatosan engedd el a masfele izgatast es csak a G pont stimulasaval probalj elelvezni

8. Ha ez jol megy akkor mutasd meg a parodnak h pontosan mi hol merre meddig jo neked

9. Gyarokolj de nem varj azonnali sikert. Ha siker van akkor se vard el h onnantol mindig sikerulni fog

10. Olvass utana es a ott leirt technikakat probald ki -nem gyk hanem rendes konyvek !!!

11. Vannak nok akik nem tudnak huvelyileg elelvezni de csikloizgatasra igen

12. Vannak nok akiknek a kor/szules hozza meg az orgazmust

13. Orvos nem szulseges alap esetben de ha teszem azt 30 evesen sem sikerul akkor lehet meglatogatnek egy szexualpszichologust. (30 evesig meg nagyon fiatal a szexualitas alig 5-15 eves a szexualis aktivitas. Illetve a rendszeres szexualis elet sincs sokaig)

2021. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!