Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők/lányok mennyire szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok mennyire szeretik lenyelni a spermát, és kb mekkora részüknek lehet a szájába élvezni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem sokan szeretik szerintem, nem tudják lenyelni, mert elkapja a hányinger őket. Eleinte én is evvel küzdöttem, de szerettem volna leküzdeni sikerült is, szeretem, szeretem amikor elönti a számat a meleg, viszont kellemetlen amikor a hajam is olyan lesz, tiszta ragacs vagyok, az arcra élvezést már annyira nem preferálom.

(nem kérek privátokat!)

2021. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem szeretem lenyelni és a szájba élvezést se,hányingerem lesz.Szerencsere a párom nem erőlteti.


Nem kérek privátot.

2021. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fele-fele az arány. Ahány csajjal voltam eddig, abból a fele engedte (vagy akár kérte is) arcra vagy szájba, a lenyeléssel sem volt gond. A másik fele nem szerette volna, vagy nem is kérdeztem.
2021. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedem szájba nem probléma nekem.
2021. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyelj.

Vannak akik azert mert elvaras.

Vannak akik mert ugy gondoljak h a szex resze

Van aki csak mert szereti a pasit

Van aki soha nem fogja

Van aki csak ha jo az allaga ize

Etc...


Amugy egyszer kostold meg milyen a sajatod. Es rajosz h eleg trutyi allagu es az ize sem eppen kellemes.

2021. febr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Én kb 25 nővel voltam, kb fele-fele arányban voltak komolyat és alkalmit kereső csajok.


Szerintem olyan 5-7 engedte a szájba élvezést, de ebből is maximum 3 volt, aki le is nyelte. Szóval nem lehetetlen találni, de valszeg nem is az első fogja engedni, akit találsz.

28/F

2021. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a számba, nagyon izgató
2021. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Inkabb punciba L
2021. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj anno egyetemen, aki konkrétan szopni járt le szórakozóhelyre hétvégente. Félidegen hapsikat. Valamit akkor gondolom csak szerethetett benne :)
2021. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!