Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Elitelitek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Elitelitek az olyan lanyokat, akiknek viszonylag sok egyejszakas kalandjuk volt?

Figyelt kérdés

Undoritonak tartjatok?

Azt fontos hozzatenni, hogy egy nagyobb szerelmi csalodas miatt tortent az egesz. Kerlek normalisan fejtsetek ki a velemenyeteket, koszii


2021. febr. 18. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2021. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, sőt nekem nagyon izgató egy olyan lány, aki ujja köré csavarja a férfiakat, és kedvére kényezteti magát velük.
2021. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Az ítéli el, aki csak szeretett volna sokat szexelni, de nem thdott, ezért kitalálja, hogy ő ettől erkölcsösebb.
2021. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elitélik a pasik az ilyen lányokat. Ahány barátomnak elmondtam mind kiakadt.

24 vagyok és 17pasival szexeltem, 9 kapcsolat 8 kaland volt. (Csak azert irtam le szamokkal mert biztos jott volna a sok privat uzi.)

2021. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Sokmindentől függ. Hogy elhagyott az illető, ezzel szeretted volna bizonyítani, hogy valakinek érsz még valamit? Hogy fúvel-fával vagy azért azt nem. És hogy ezt elmondod-e utána egy kapcsolatod elején, ha felmerül a kérdés. Mert ha eltitkolod, az nagyobb gond szerintem. Felvállaltad ilyen helyzetben?
2021. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%
Attól függ, hány éves és mennyi az a sok?
2021. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Simén.
2021. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
71%
nem itelem el, de biztos hogy nem kezdenék vele tartósabb kapcsolatot.
2021. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!