Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon aggódom, lehet baja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggódom, lehet baja?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel elkezdtünk orálozni és véletlenül a szájába mentem el. Attól tartok, hogy valami baja lesz. Lehet valami?

Kérlek ne nevessetek ki, nem így akartam, nekem ez kicsit fura. Meg ez volt az első alkalmam. Most egy kicsit meg vagyok rémülve.


2021. febr. 18. 18:00
 1/9 alonelyman ***** válasza:
100%
mégis mi baja lenne te ökör? pont,hogy a sperma még egészséges is tele van hasznos anyagokkal
2021. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Betegséged van? Akkor ja azt elkaphatja igy is
2021. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lenyelem a spermát semmi bajom nem lett tőle.

Egyedül akkor lenne baja ha nemi beteg lennél

2021. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es írja, ha nincs semmilyen STD-d (szexuális úton terjedő betegség) akkor semmi baja nem lesz. Mivel első alkalom így gondolom nincs, szóval kedves egészségetekre. Azért előtte általában illik megkérdezni ill. jelezni hogy neked biz' jön és a lány eldönti mehet-e szájba vagy sem.
2021. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bejön neki,vagy nem🤪
2021. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak sok lesz tőle a gyomorsavam 🙃
2021. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel ez volt az első, és gondolom, nem számítottál rá, bár fura, hogy nem érzeted, hogy mindjárt élvezni fogsz.

Ahogy írták, előtte beszéld meg a barátnőddel, hogy mehet-e szájba? És csak, amit már szintén előbbre írtak, lehet baja, amúgy semmi.


Leszoktam nyelni, de eddig mindig szólt előtte, hogy mindjárt élvez, még ha érzem is, mert lehet érzeni. Semmi bajom se lett, szeretem az ízét.

2021. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem... Ezek a 12 évesek 🙄
2021. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Terhes lett,ez teljesen biztos!

9hónap múlva szülők lesztek.

2021. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!