Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az molesztálásnak számít ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az molesztálásnak számít ha egy tinédzsert fogdos az edzője?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Áááá Neeeem. 🙄
2021. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Attól függ, te kezdeményezed? Direkt teszed magad? Vihácolsz? Akarod? Élvezed?


Ha ezekre nem a válasz, akkor ja. Molesztál. De amennyiben te is akarod akkor nem

2021. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

hogyhogy fogdos? intim helyeken?

segítés címén van, hogy hozzá ér, de ebben van egy határ

2021. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ hol fogdossa és milyen szituációban. Pl lehet hogy egy tornász lánynak az edzője megfogja a derekát akár a fenekét ha meg kell tartani egy olyan gyakorlatnál. Az nem molesztálás.

Mi a konkrét sztori?

2021. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Hinnyemár... Még az edző a hibás mert segít neked. Szánalmas vagy. Ha molesztálna azt észrevennéd. Ha pedig zavarna is eljönnél onnan. De úgy látom nagyon is élvezed ha még ott vagy vele ;)
2021. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4: Az a konkrét sztori, hogy edzés után/előtt mikor elmegy a lány mellett, akkor belécsíp, rácsap a fenekére, vagy megsimogatja intim helyen.
2021. febr. 18. 20:08
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Milyen edzés ez, hogy utána és előtte ott mászkál mellette?
2021. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom teszi magát a csaj és élvezi is. Ha zavarná már nem ott lenne.
2021. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
Molesztálás. Szexuális büncselekmény.
2021. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

#4 vagyok:

Ez veled történt meg kérdező?

Mert szerintem egy edző nem lépné meg ezeket csak úgy bárkivel szemben aki nem adott valamilyen jelet vagy flörtölt stb

Pl velem is volt már ilyen, a tánctanárommal. 15-16 körül lehettem, tehát igencsak kislány. Sokszor megjegyezte h szép a dekoltázsom, dícsérte hogy mennyire jól mozgok, volt hogy odacsípett ha kilátszott kicsit a derekam mert rövidebb póló volt rajtam, volt hogy beszélgettünk óra után a sötétben és közeledett én hátráltam, majd mikor a falhoz értem kb a testével nekem simult és a szája pár cm re volt az enyémtől (de sosem csókolt meg), volt hogy megdicsérte a fenekem. Ilyesmik DE ebben valamennyire én is partner voltam és húztuk egymás agyát kölcsönösen. Kis hülye tini voltam, tetszett hogy egy idősebb pasi (30as) így 'udvarol', szexinek tart stb. De sosem lépte át a határt -fogta meg a puncim vagy csókolt meg. Még úgy sem hogy valószínűleg benne lettem volna.

Na most én nem tudom elképzelni hogy bárki mindenféle jel nélkül ilyesmit csináljon egy tanítványával amit te leírtál. De ha igen, az nagyonnagy probléma. Ha rólad van szó és sose bátorítottad őt, akkor szólj szüleidnek (feltételezem fiatal vagy) vagy mondd meg az edződnek hogy neked ez rossz ne csinálja. Esetleg hagyd ott az edzést

2021. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!