Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzhártya maradvány lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RekaFeher kérdése:

Szűzhártya maradvány lenne?

Figyelt kérdés

amikor elvesztettem a szüzességem, aminek már 2 éve, azóta sokszor fáj a szex és nem tudtam mitől. leültem párommal beszéltünk, több pózba próbáltuk, nagyon figyelmes volt. érzem, hogy felizgulok, akarom, de sokszor mégis fáj.

ma felül a p.ncim felett egy pattanás jött ki, és ahogy néztem tükörből, láttam, hogy belül a vaginámban vannak ilyen ‘’maradványok’ nem tudom minek nevezzem, de nem egy szimpla lyuk, hanem a lyukban van ilyen csomó szerű dolog. valószínű ezért fáj a szex? vagy mi lehet ez? fogalmam sincs mi lehet, soha nem hallottam ilyesmiről.

20L



2021. febr. 18. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valami sérülés lesz. Nőgyógyász!
2021. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. Nem tudjuk mi kiszopni a kisujjunkból
2021. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
2021. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Hupsz, nem ide.
2021. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez cisztának hangzik. Nőgyógyász, nem internet. Semmilyen szűzhártya "maradvány" nem pattanásszerű. Valószínűleg a bartholin mirigyeid gyulladtak be és ciszta képződött. De ne legyél buta, irány az orvos
2021. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nemhinném, hogy ciszta. ez a vaginám belsejében van, olyan minta dudor lenne belül és szűk vagyok tőle
2021. febr. 18. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciszta bárhol lehet, attól hogy nem hiszed, meg kell nézetni. Az orvos is hasonlót fog mondani
2021. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Meg a vaginád belsejében mit keresne szűzhártya? :D
2021. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya általában csak egy gyűrű, nincsenek cafrangok.


És igen, cisztád lehet bárhol, és a hüvely és méh környékén könnyedén vezethet meddőséghez.


Szóval orvos. Most.

2021. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt látnom kellene!
2021. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!