Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popsi ujjazás technika?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popsi ujjazás technika?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen szögből érdemes a popsit ujjazni hogy kellemes legyen? Tehát pl a hátán fekszik valaki és úgy elölről felnyúlni a popsiba vagy hason fekve/bepucsítva hátulról csinálni

Nyilván amiatt számít, hogy az ujj merrefele görbüljön odabent hogy kényelmesebb/élvezhetőbb legyen annak akinek csinálom. Mivel a hüvely viszonylag egyenes, ott ez nem kérdés, de a popsi más mert ott a végbélnél van egy görbület vagy hogy mondjam:D

Gondolom férfiak esetében elölről csinálni célszerűbb mert arrafele van a prosztata ha jól tudom. Nőknél meg mindegy vagy inkább hátulsól jobb hisz arrafele 'több a hely'?


2021. febr. 18. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Akit ujjazni kell nem férfi.
2021. febr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lehet férfit és nőt is. Mindkét helyzet érdekel
2021. febr. 18. 23:38
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Sok férfi elutasítja a dolgot, pedig nem tudják hogy miről maradnak le. Nem értem hogy mi a bajuk a dolggal. Ha higénikusan csinálják akkor semmi gond nem lehet és még a tetejében jó érzés is. Úgy itélkeznek hogy közben fogalmuk sincs a dologról.
2021. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 ezzel egyetértek, ezért is a kérdésem. Válaszolnál kérlek ha már van tapasztalatod?
2021. febr. 18. 23:51
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Igazság szerint mi heterok, úgy itélkezünk, hogy nem szeretjük ha a picsánkban turkálnak izomból. 🤷‍♂️
2021. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, magadnak se csináltad még soha?
2021. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem csináltam, mivel nem szeretném...

Vot olyan csajom aki perverzebb volt kicsit, és szopás közben, oda-oda nyalt, az nem zavart, de az, hogy rendesen reszelje valaki a seggem, azt nem...

Még nőtől sem.

2021. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Istenem ne ragadjatok már le ennél hogy nemsemlegesen fogalmaztam meg a kérdést. Akkor írjanak azok, akik női feneket ujjaztak meg..
2021. febr. 19. 00:34
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Istenem...

A kérdésed rakd ki a bi csoportba!

Ha mind a 2 neméről beszélgetsz.

Nők, egyenes lyuk, hüvely, prosztata, stb...

De ez csak 1 tipp. 🤷‍♂️

2021. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Rendben. Ha nem szeretnéd akkor nem szeretnéd, ezzel nincs is gond. Senki sem kényszerít rá hogy kiprobáld. De ettől még bizonyított tény hogy a prosztata masszirozása egyesek számára plusz élvezetet nyujthat. És ha valaki hajlandó ebbe belemenni és a partnere ebben segit neki akkor nem értem mért lenne ez másabb és elitélendö mintha egy sima orálrol lenne szó. És itt senki sem beszélt arról hogy pasi pasinak csinálja. Itt csak arról volt szó hogy erre milyen technikák léteznek.
2021. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!