Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szeretik az olyan dolgoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretik az olyan dolgokat, ami a másik félnek fáj (pl. forró viasz, ostor, erős kötözés), azok arra buknak, hogy a másik esetleg ezt élvezi vagy arra, hogy fáj neki?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ...

Ha megbeszélés alapján teszi, hogy mindenkinek ez a vágya, akkor arra, hogy élvezi.

Ha megbeszélés után, olyat tesz ami fáj, és nem volt benne a játékban, akkor arra, ha fáj a partnernek.

De szerintem ez tök egyértelmű. 🤷‍♂️

F

2021. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem elsősorban valóban élvezik, aztán másodlagosan az is izgató hogy a partner élvezi ezt.

Legalábbis én így működöm. Viszont ha a partneremet izgatná valami ami nekem kicsit durva vagy nem kifejezetten izgatna alapjáraton, akkor mivel sub vagyok azt is bevállalom, élvezem. De ott akkor azt élvezem hogy igazából nem élvezem amit csinálunk:D szóval hogy ez izgatja a partnerem és neki megtennék bármit. Ilyenkor inkább az izgat hogy megteszek valamit amit amúgy nem akarnék

Nem tudom ez mennyire volt érthető:D

Talán aki csak sub, az azt élvezi hogy a partnere élvezi ezt, megtesz neki dolgokat. Aki meg mazo, ő konkrétan a fájdalmat élvezi. Ha a kettő egybemosódik (mint nálam) akkor kicsit komplexebb ami zajlik a kis fejünkben

N

2021. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha te szadista vagy, akkor számodra élvezet, hogy fáj neki

ha ő mazochista, akkor számára élvezet, hogy fáj neki

2021. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ilyenkor ki is mutatják, hogy fáj vagy csak olyan, mintha szimplán élvezné?
2021. febr. 19. 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én adni is szeretem meg kapni is.
2021. febr. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!