Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többet érez vajon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez vajon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi.

December óta van egy szexkapcsolatom, mindketten függetlenek vagyunk (40N/42F). Régebben is beszéltünk már, de akkor találkoztunk először. Heti-2 heti találkozók vannak, csók, ottalvás, összebújás mindig van. De az utolsó két alkalommal kicsit furcsa volt. Nem teljesen a szexre ment/ünk, hanem inkább mintha ő az érzelmeket tartotta volna fontosabbnak. Simogatta, puszilgatta az arcom, fejem. Legutoljára le akartam mondani a dolgot, mert megjött a menzeszem. Azt mondta nem érdekli, akkor is menjek. Csak filmeztünk, miközben ő folyamatosan hozzámbújt, és szinte el sem engedett.

Hozzátarzozik, hogy vagy pénteken vagy szombaton találkozunk, hétközben csak pár üzenetváltás van, elfoglaltak vagyunk mindketten. Nekem ez így tökéletesen megfelel és nem hinném, hogy többet szeretnék.

Véleményetek szerint kezd többet érezni, mint kellene?

Bocsi, hogy hosszú lett, és köszi a válaszokat.



2021. febr. 19. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle


nekem kell a vonzalom a lányhoz, akivel szexpartnerségben vagyok, de nem vagyok szerelmes belé

2021. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, és beszéljétek meg.
2021. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg.
2021. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

The bitch is back!!!

Kb szóról szóra ugyanaz a kérdés. Még mindig rbanc vagy

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Ne keverj össze egy kis fiatal csitrivel.
2021. febr. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!