Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ha olyan lánnyal szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha olyan lánnyal szexeltek akit ribizlinek tartotok akkor számít hogy ezt tudja is magáról vagy ki is mondja?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem értelek... azért dugsz valakivel mert kívánod, mert meg akarod búbolni, nem azért mert x dolgot mond magáról.
2021. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, hogy mindig mond magáról. Én azért szexelek egy lánnyal, mert kívánom és beindít.
2021. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én akiről azt gondolom hogy ribi, azt inkább ki szoktam hagyni, nem szeretnék elkapni valamit.
2021. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!