Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fehér férfi ázsiai nő kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér férfi ázsiai nő kapcsolatok jól szoktak működni?

Figyelt kérdés

ázsiai alatt nem cigányt, indiait, pakisztánit értek. Filipina, thai, japan, vietnami, kínai


Esetleg van itt valakinek releváns tapasztalata a témában?:)



2021. febr. 19. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt tudom írni, hogy a kapcsolatok nem a származástól függenek jól/rosszul, hanem az emberektől.

Tapasztalat? Egyszer próbálkoztam egy kínai lánynál, de nem kellettem neki 😕.

2021. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, azért az eltérő kultúra közbeszólhat sztem. Náluk nagyon fontos a család, sokszor több generáció él együtt. Talán a fehér férfinak kell adaptálódni hozzájuk, az lehet a legjobb megoldás. Van az a mondás külföldi fórumokon, hogy ha egy ilyen ázsiai csajt hazavisz az ember fia nyugatra, akkor átveszi ezt a nyugati kultúrát a csaj, és ugyan olyan hülye lesz, mint a nyugati nők.
2021. febr. 19. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két emberen múlik egy kapcsolat mindig, két európai-európai között is lehet tökéletes, meg futhat zátonyra. Szóval egyénfüggő, látni nagyon sok vegyes házasságot. Ettől még általában "kultúrkörön" belül szoktak párt választani az emberek, főleg a betelepülők.
2021. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Fú te, hogy én mit láttam most éppen.

Egy japán csajt, aki konkrétan rabszolgája akar lenni egy nyugati fehér férfinak, és nem csak játékból...

2021. febr. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
私は白人男性とセックスするのが好きです。
2021. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, ugye ott sem mindenki ugyanolyan. Amire figyelj: annyira fontos lehet a család, hogy hozzádmegy érzelem nélkül, hogy tudja támogatni a családját a te pénzedből, vagy idekölözteti a nyakadra a közelebbi rokonságot.
2021. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Mivel ilyen idióta vagy, neked sok sikered nem lesz náluk. Természetesen nem függ a származástól a kapcsolat minősége. Egy magyar, erős katolikus neveltetésű nővel is 'meggyűlhet a bajod' ha azt nézzük.

Az sem mindegy, hogy a nő itt született vagy később jött az országba. Illetve hogy a szülei mennyire integrálódtak, adták fel a hazai szokásaikat stb. Az is számít, hogy te mennyire vagy kompromisszumkész, mennyire vagy nyitott a más szokásokra/vallásra.

Szóval ez mindig az adott embereken múlik. Mint ahogy 2 európai kapcsolata esetén is..

(ázsiai nő)

2021. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!