Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném ha megtörténne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha megtörténne a szex, de nem érzek vonzalmat fiúk iránt, mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit bonyolult vagyok de elmagyarázom.

Fiúk iránt semmi vonzalmat vagy érzelmet nem érzek egyszerűen csak a nemi szervükre vagyok felizgulva valamiért de mindenképp szeretném egyszer legalább megtapasztalni a szexet férfi nemi szervvel.

Úgy érzem, hogy lányok iránt érzek igazán vonzalmat meg romantikusan feléjük érzek ilyeneket de a leszbikus szex nem izgat egyáltalán.

Megbánnám szerintetek ha egyszer kipróbálnám a szexet férfival csak is a nemi szerv miatt? Szűz vagyok de ki szeretném próbálni, nem akarom azért akárkinek odaadni de szeretném egyszer érezni a péniszt is.

Hogyan csináljam ezt, hogy szeretném egyszer megtapasztalni a szexet férfi nemi szervvel de romantikus vonzalmat csak is lányok iránt érzek..

Hogyan valósulhatna meg ez a dolog?

Többször megvalósulhatott volna, hogy valami pasival beszéltem azt egyeztettünk hogy hol dughatnánk de mindig visszariadtam.

Nem álltam rá készen, de régóta álmodozok arról, hogy szexelhetek de a pasik sosem vonzottak csak a pénisz...23L



2021. febr. 20. 05:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem jo otlet szerintem.inkabb vibrivel ismerd ki eloszor a saját tested atb kulonben garantaltan nem lesz jo pasival mert csak annyit csinalnak hogy beteszik huzogatják kiveszik.

Kulon meg kell tanulni női testnél a dolgokat sajnos

2021. febr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfit keress, aki gyengéd, törődő és odafigyel rád. Akkor kellemes lehet számodra az első együttlét. :)
2021. febr. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1.Nem bírom valahogy a játékokat, meg az önkielégítést.

Próbáltam már de nem jött be meg taszít a dolog.

beteszik huzogatják kiveszik-tudom, hisz ezt akarom de az se garantált hogy nem biztos hogy nem lesz jó.:)

Kulon meg kell tanulni női testnél a dolgokat sajnos

ez igaz.

lehet azért nem izgat a leszbikus szex mert ott nem láttam eddig semmi érdekest vagy igazót. viszont sok lány használ játékokat amit én nem igazán szeretnék.

2021. febr. 20. 06:26
 4/26 A kérdező kommentje:

2.Ilyet szeretnék igazából.

Meg kicsit szeretném ha olyan lenne a srác aki ugyanúgy szűz mint én és akkor nem annyira kínos a dolog, de ha meg tapasztalt akkor meg talán élvezetesebb, de ezt sose lehet tudni.

De én valahogy magamat lánnyal képzeltem el mint partner, férfiről csak szex miatt fantáziáltam, mindig valahogy lány párt képzeltem el.

amúgy nem fura hogy ennyi idősen is szűz vagyok? sokan kételkedtek mikor mondtam pedig tényleg az vagyok :D..ennyire hihetetlen vajon?páran hazugnak is mondtak mert szerintük ennyi idősen azért már meg kellett hogy történjen...

2021. febr. 20. 06:29
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
3#ha ez sem megy..pasival sem fog.izgatni max izgatni fog de más semmi.
2021. febr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
*ill4#
2021. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
*3#bocsi
2021. febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

5.ez is igaz.

hát mást amúgy se remélek.

Nem érzek irántuk semmit valamiért.

De a nemi szerv meg érdekel.

Transzneműeknél van talán olyan, hogy női külseje van de van pénisze vagy mi? bocs ha rosszat mondok.úgy lehet könnyebb lenne.

2021. febr. 20. 06:55
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Van de ritka. És nekik nem működik a szerszám a hormonkezelés miatt.
2021. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9.Ez nem annyira jó hír.:(

itt is keresgéltem hátha van itt véletlen de eddig még nem írt senki így tényleg ritka lehet pedig így talán teljesülne a vágyam :D .

2021. febr. 20. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!