Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ebben a helyzetben mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Eljuttok egy lánnyal az ágyig, hogy szexeltek, de amikor meglátja, hogy kicsi a farkad kinevet és mondja, hogy inkább öltözz vissza. Majd később inkább szexel egy haveroddal, azért mert azt mondja, hogy neki nagyobb. Mit tennétek?

2021. febr. 20. 12:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet... de nem akartam kockáztatni. A jó szexhez pedig az én felfogásomban a behatolás is hozzá tartozik, na de abból nem éreztem volna semmit
2021. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Hát az lehet, én sajnálom is akiket 10 cm-el (vagy kisebbel) áld meg az isten...
2021. febr. 20. 14:32
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
11-es. Nem tudom hogy milyen volt a srác de szinte biztos hogy tisztában van azzal hogy a mérete miatt nem feküdtél le vele. Jól lezuzhattad az önértékelését ezzel. Nem biráskodni akarok de valószínűleg mély nyomot hagytál benne amit nehezen fog kiheverni.
2021. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ez most olyan, mintha azt mondanám egy csajnak, hogy nem fekszek le vele mert kicsi a melle. Mivel én szeretek mellszexelni is és kicsivel nem lehet. De attól nem utasítom el, hanem azt akkor kihagyjuk és kész. Tehát ezzel tényleg nagyon meg lehet valakit sérteni. Le kellett volna feküdni ott akkor vele és akkor legközelebb nem.
2021. febr. 20. 14:52
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tudta. De mennyivel lett volna jobb ha lefekszek vele, és utána mondok nemet az esetleges következő alkalomra? Akkor is gondolta volna hogy biztos kevés volt nekem.

Tudtam hogy szerelmes belém, és akkor még jobban megbántottam volna


11-es vagyok

2021. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Ja igazából össze is jöttél volna vele, csak emiatt nem?
2021. febr. 20. 16:04
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttem volna össze vele. Tudta hogy nekem csak alkalmi partnerként fér bele
2021. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Akkor is szerintem ez bunkóság. Gondolj bele, hogy milyen sebet okozhattál ezzel neki. Ott vagytok levetkőzve és visszautasítod. Ha adtál volna egy esélyt rá, de utána többet nem feküdnél le vele, az nem lett volna ennyire sértő, hidd el mert férfiként mondom. Akkor más indokot is ki tudtál volna találni neki, de így sajnos nem.
2021. febr. 20. 16:10
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ebben igazad van, viszont akkor is azt mondom hogy ez így durvább volt mintha a következőt lemondod. Ott lehetett volna bármire fogni, így viszont egy az egyben tudja hogy emiatt van.

Ez kb olyan mintha az arcodba mondanák rögtön az állásinterjún hogy bocs de nem tetszik az arcod. Lehet egyeseknek ez jó, de szerintem rosszabb az ha valakit személyesen szégyenitenek meg, mintha utólag egy üzenetben mondják neki hogy bocs de ennyi volt.

2021. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
19 ugyanazt leírta mint én, más szavakkal. 😀
2021. febr. 20. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!