Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elfogadnátok ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elfogadnátok ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés
Egy fiú ismerősötök felajánl nektek 100 ezer forintot, azért cserébe, hogy kiverhesse előttetek úgy, hogy közben a melleteket mutassátok feléje, hogy azt nézhesse közbe?

2021. febr. 20. 13:22
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Úgy hogy elmegyek dolgozni pl? 😃

Nehogy már az,hogy a testünkből éljünk első számú megoldás legyen,inkább legyek sötét akkor 🥱

Nem tudom én megtudom oldani a pénzt úgy is,hogy nem árulom a testem és van elég pénzem így is 😘

2021. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:

Egyébként azt hozzá tenném mielőtt félreértés lenne,hogy én személy szerint nem csinálnám ezt nem ebből keresnék pénzt mert nekem ez nem fér bele és mivel a kérdező azt kérdezte,hogy "Lányok,elfogadnátok ezt az ajánlatot?" Ezért a saját véleményem írtam le.

De ha a kérdezőnek ez belefér és neki nincs problémája vele akkor nyugodtan csinálja nem az én dolgom,bajom.

A prostitúcióval önmagában nincs is probléma,arra próbáltam kilyukadni amiről a kérdés szól,hogy én nem vállalnám be,mert ugyebár erre kíváncsi,hogy ki fogadná el.

Pusz 😘

2021. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
De ez nem prostitúció, hogy nézi a mellem és kiveri magára a látványra. Csak a felsőmet húzom le és ennyi
2021. febr. 21. 12:46
 34/58 anonim ***** válasza:

Azt tudom,de én most a prostitúciót írtam 😃

De amúgy 100ezer nem kevés ezért egy kicsit?😃

2021. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Kevés?

Most mondom, hogy nem élvez rám se semmi. Csak kb 4-5 méterről nézi a melleim és a látványra élvez el. És nem kell pucérnak se lennie a melleimnek, hozzáteszem. Csak lejjebb kell húznom a felsőmet, hogy kilátszódjon a mellem és tartanom kell felé.. nem muszáj a bimbónak kint lenni.

2021. febr. 21. 13:46
 36/58 anonim ***** válasza:
5%
Jólvan ha neked van hozzá kedved csináld,szerintem 100 kevés ehhez 🤷🏼‍♀️
2021. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Hát végülis.. 100 ezer azért hogy ülök:D
2021. febr. 21. 14:44
 38/58 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 36-os trollkodik.
2021. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
szerintem is:D
2021. febr. 21. 14:48
 40/58 anonim ***** válasza:
0%

Nem trollkodok,100ezer kevés alapjáraton.

Van más bevételed is még ehhez pluszban?

2021. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!