Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális dolog ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ha egy hetero csaj simogatja a saját mellét maszti közben?

Figyelt kérdés
A barátnőm megmutatta ahogy masztizik és elég nevettséges volt, többek között az hogy a saját mellét markolászta meg simogatta. Elég leszbis dolog szerintem. Meg ahogy játszotta hogy remeg a lába meg jajj mennyire élvezni. Velem lábremegés nélkül is simán elmegy. Elég furi nem? Mondjuk azt sem értem miért akarta megmutatni ezt...

2021. febr. 20. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Egy nagymenő csávó lehetsz aki marhára nem tudja mi kell a csajának szerintem. Amúgy csak hogy a kérdésre válaszoljak, teljesen normális.
2021. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is markolászod a farkad, nem? Elég bu.zisan hangzik...
2021. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Szegény csajszi.
2021. febr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hadd nyúljunk már a saját testrészeinkhez legyszi:D

Tán te nem vered ki a farkad? Az nem b**zis mi?

Ha saját magának tud lábremegést csinálni veled meg nem élvez el úgy akkor veled van a gond, valamit nem csinálsz elég jól.

De ebből a kérdésből már kiderült hogy borzasztó bután gondolkodsz.

Teljesen normális hogy fogdossa a mellét.

2021. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
A mell egy nagyon fontos erogénzóna. Teljesen normális a csajod, veled ellentétben :)
2021. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút normális, neked amúgy sincs semmi közöd hozzá. Miért te nem szoktál foglalkozni a mellével hogy tud az is + örömforrás?
2021. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam hogy nevessek e a kérdésen vagy nem.

Van még mit tanulnod a szexualitás terén. Sőt kezd az alapoktól hogy képben legyél. Talán annyira nem vagy reménytelen.

Csak szólok,hogy miért csinálta ezt. Mert talán talán fel akart izgatni. De szegénykém,ennyierővel bárkinek mutathatta volna.

2021. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Istenem ekkora gyökeret mint te... te se tudsz semmit a nőkről látom. De minek szexel az ilyen..

N

2021. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálad szerintem a puszta lélegzés is komoly agytornával jár.
2021. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Remeg a lába mert jobban élvezi ha magának csinálja, mint a te évekig fejlesztett "ki-be aztán ez a szex" technikádat.
2021. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!