Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti miért szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért szerettek annyira a lányok szájába élvezni?Pedig a legtöbb lány nem szereti.

Figyelt kérdés
Legalábbis én és a barátnőim nem szeretik.
2021. febr. 21. 16:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha valakit szeretsz annyira, akkor majd fogod szeretni azt is! Az én barátnőm is mindent megcsinált mert imádott velem szeretkezni. Egyszer még meglepett azzal is hogy berakta magának a farkam, a popójába!
2021. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

Véleményem szerint azért mert picit perverz a dolog, és ez sokakat izgat!!!

Egyébként vannak lányok akiket kimondottan doppingol a sperma a szájban, volt olyan barátnőm aki hosszú percekig forgatta a szájában izlelgette és csak utánna nyelte le, soha nem engette hogy a punci kivételével ne úgy élvezzek el, hogy azt ne tudja lenyalni, lenyalogatta rólam az utolsó cseppig és soha nem kértem és vártam el tőle ilyet!!!

Egyszerűen ő igy szerette!!!!

2021. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván olyan lány szájába szeretek élvezi, aki szereti/nem csinál belőle problémát.
2021. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Palcsi71 ***** válasza:
85%
13 as. Ez így korrekt.
2021. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom is imádja, nyujtott nyelvvel lihegve várja
2021. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl ez nem elvárás, ha szájba megyek ez az annyiban más, hogy folyamatos a stimuláció, nem az van, hogy kivesz a szájából és kézzel folytatja, olyankor mindíg picit megszakad a kontinuitás, picit elvesz az élvezetből. A feleségem max 20ból 1x engedi szájba menni, de olyankor nagyon nagyon nagyon be van indulva, de nem nyeli le és soha nem is vártam el.
2021. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

Elélvezni alapból jó dolog... én legjobban a barátnőmbe szeretek elmenni, az a legjobb de van mikor szeretnék rá élvezni inkább vagy a szájába ez a legtöbb férfinál így van.

Szerintem igazából érzésben nem igazán nyújt semmi extrát csak a tudat izgat nagyon, hogy a barátnőm annyira szeret vagy annyira izgatónak tart hogy hajlandó ezt is megengedni... Ez az odaadás az ami szerintem különlegessé teszi, de amennyiben valaki annyira nem szereti, hogy semmiképp sem jöhet szóba akkor el kell engedni és nem erőltetni.

2021. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De igen, van lány aki szereti. És nekünk pedig baromi jó érzés szájba vagy arcra élvezni, nagyon látványos, jó érzés, és szerintem nagyon intim kapcsolatot teremt ez a dolog a lánnyal. A lenyelés annyira már nem izgat, csak ne undorodva köpje ki. Amúgy én legtöbbször kihúzom, nekem speciel nem jó punciba élvezni, úgy tudom jól elengedni magam, ha szabadon van a farkam, kézzel izgatva, a punci szorít nagyon.
2021. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%
Akkor minek pasiztok??????????????????????????????????????
2021. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
neked és a prüd,maradi barátnőidnek pasi se való,aztán majd sirtok ha megcsalnak....jogossan.f ja és a legtöbb lány szereti...bocsi,ti nem...
2021. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!