Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex erdőben, jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex erdőben, jó ötlet lenne ha régóta erre vágyok?🌲

Figyelt kérdés

Sziasztok.🙂

21 éves lány vagyok, ma meg ismertem egy férfit akivel megbeszéltünk egy közös kirándulást egy erdőben, mert mindketten érdeklődtünk a meztelen erdőjárás iránt és izgatónak találtuk.

Jövőhétre terveztük.

Meg is terveztük mikor és hol kb, meg később elterveztük, hogy lehetne több is mint csak sétálgatás az erdőben ha már ott vagyunk és meztelenek vagyunk.

Külsőleg is nagyon tetszik a férfi meg belsőleg is, főleg, hogy egy érdekelődési körünk van és szívesen csinálná az erdőben.

Én régóta erről álmodozok, hogy a természet lágy ölében, az erdő mélyében ahol madarak csiripolnak és csak zöld van mindenhol, ott történik meg nekem az első és olyan emberrel aki szintén szeretne erdőben.

Megígérte nagyon vigyázni fog rám, de ettől független hogyan készüljek fel, hogy ne legyen meglepetés? Szeretnék csak is a férfira meg a szexre koncentrálni és nem szeretnék amiatt parázni, hogy nehogy teherbe essek.

Első szexem lenne és szűz vagyok, de a természetben nem félnék egyáltalán szerintem, meg nagyon nyugtató lehetne.

A kullancsok, meg szúnyogok miatt felkészülünk, ezt nem kell hogy írjátok.

Először csak egy kellemes textilmentes sétával terveztük, így is jobban felfedezzük a természetet és már látjuk egymást teljesen.

Utána majd ahogy alakulnak a dolgok.

Nagyon felizgatott ez a dolog és egyben teljesülne egy régi álmom.

Viszont szeretnék 100% védekezést, hogy érhetném el ezt?

Esetleg tudnátok tippeket adni, hogy ne izguljak annyit mielőtt elindulnák erre a találkára? Meg hogy hogy engedjem el magam mikor megtörténne?

Amúgy a férfiban megbízom, képet is küldött magáról így tudom hogy néz ki, sokáig beszéltünk és élni szeretnék ezzel.

Sosem voltam még senkivel, nem volt szexben élményem, de most úgy érzem ez lesz az a nagy nap és ha nem élek vele akkor bánni fogom, hogy elszalasztottam egy ilyen alkalmat hogy erdőben megtörténjen amiről régóta álmodozok.



2021. febr. 22. 01:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

A februári időpont tényleg jó védekezés a kullancsok és a szúnyogok ellen. :)


Tuti, hogy troll kérdés. Nyárom még el is hinném, hiszen én is szeretkeztem erdőben.

2021. febr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
8.kicsit bővebben? ebből nemsokra jutottam
2021. febr. 22. 01:48
 13/27 A kérdező kommentje:

11.Nem az!

Sőt van is bizonyítékom a beszélgetésre...

miért hisztek itt mindent kamunak?

nem értem...

2021. febr. 22. 01:49
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

igazad van, megneztem ujra, napkozben 10 fok lesz. de ez tovabbra sem az a homerseklet, amiben kellemes lenne meztelenul setalgatni. konkretan 2 perc utan szarra fogsz fagyni, azt meg ne probald meg nekem bemeselni, h te ‘jol birod a hideget’. teljesen irrealis az elkepzeles igy ebben a formaban.


amugy annyi eszed lehetne, hogy tudd, h egy vadidegennel mar csak a nemibetegsegek miatt is erdemes ovszert hasznalni. es elarulom, valoszinuleg fajni fog es verezni fogsz, ezutan jol esne majd egy zuhany, hogy kimosd magad, erre ugyebar az erdoben nincs lehetoseg. nagyon nem fogod komfortosan erezni magad.

hallgass a tapasztaltabbakra es kimeld meg magad attol, hogy egy kellemetlen elmeny legyen a szuzesseged elvesztese.

2021. febr. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

8. voltam. Dehogynem, ez volt a kérdésed, én meg a kérdésedre válaszoltam, hogy nem jó ötlet. Mit fejtegessek ezen? Meg milyen ez, egy ilyen kérdést ideírsz, neked kéne döntened, mit csinálsz! Én is ezért gondolom kamunak. Ha megindokolják, hogy miért nem jó, jössz az ellenérveiddel, hogy de így, de úgy. Minek teszed fel a kérdést, ha nem érdekel az emberek véleménye.

Fura amúgy, a másik erdős kérdésedben még 23 éves voltál:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Valami fantasztikus szérumot fogyasztasz, hogy az idő visszafele telik számodra, én is kérek belőle!

Ja, nyilán azt a kérdést nem te tetted fel. Évekig egy erdős kérdés sincs, ma meg kettő is.

2021. febr. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
hat ez kinos lebukas:Ddd
2021. febr. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Te melyik országban vagy hogy pucéron akarsz sétálni? Amúgy elég sok fétist, perverziót ismerek, de meztelen erdőjárásról még sosem hallottam...


Általános jótanács erdőben szexhez: csomó bogár, hangya, meg minden szirsz.r lesz, nem a földön fetrengve csináljuk, mivel az még nyáron is hideg, koszos, félig lebomlott avar, ágak, nyirkos stb. max. fának döntve hátulról (a képzettebbek kikötözve) de ahhoz meg nem kell pucérra vetkőzni. Az erdei ajnövényzet szépen összekaristolja a lábacskáidat amúgy is. Némi nedves törlőkendő a hátitasiba (igen pont abba amibe a gumit is teszed).

Nem meglepődve ha feltűnik egy kirándulócsport. Eddig 1x álltam neki erdőben d.gni, hát wazze' az ember nem gondolná hogy mekkora forgalom van egy erdőben 😅

2021. febr. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

17.magyarországon.

amúgy köszi a válaszod.:)

2021. febr. 22. 02:28
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Magasles.
2021. febr. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%

Úgy mindenki vágja hogy ez egy kamukérdés?! 😂

Első randi 5 fokban meztelenül az erdőben.... Oké persze..

2021. febr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!