Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a barátnőm megcsinálhat engem egy felcsatolhatóssal, de én őt análba soha sem?

Figyelt kérdés
Szóval ő meg dughat engem análba de én őt soha sem. Azt mondta sosem járt farok a fenekébe nem is fog. De ő elvárja hogy engem megfarkalhasson. Úgy hogy ő a nő én meg a férfi. Nagyon csinos dús keblü hölgy ki dobni nem akarom. De ezt mindig rám erőszakolta. Nem igazságtalan ez?? F

2021. febr. 22. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van ahogyan a 8 aska mondja.

A barátnődnek ez a fétise. Ő dom beállítottságú, szereti a sub férfiakat, élvezetet jelent neki, ha valakit -ugymond-megalázhat.

Ha neked ez jól esik, akkor semmi baj, te ezt ne fogd föl alázásnak, az ő szemében viszont az.

Neki kielégülést okoz, ha megaláz azzal, hogy felcsatolhatóssal megrakja a kis popsidat.

Mivel ő domináns, ezt ő soha nem fogja engedni.

Ne fogd ezt föl úgy, hogy ez baj, mert ez nem baj, csak vannak a szexualitásban beállítottságok, fétisek, egyebek.

Esetleg olvasgasd az Smpixie oldalt, ha kicsit tájékozottabb akarsz lenni.

Én is innen tudtam meg, hogy valójában mi is a beállítottságom, és hogy imádom a sub lányokat.

2021. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ivett2018 ***** válasza:
Te meleg vagy? Neharagudj megkerdezhetem? Csak kivancsisagbol? Mert hogy a csajod be engededed egy mu branerral a hatsodba!??
2021. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12 es.


Én ugyan nem a kérdező vagyok, de pár szót hozzá szólnék.

Amit írsz és kérdezel, az valóban sanszos, de valószínümek tartom, hogy a fiatal ember nem meleg.

Ha a barátnője pakolja meg, akkor max bi, de szerintem még az sem.

Nagyon sokat változtak a szexuális szokások, az igények, és az örömszerzési források.


De az is lehet, hogy ez nem is igazán neki olyan hatalmas nagy öröm, hanem a barátnőnek, ahogyxa 11 es hozzászóló is írja.

Sőt. Szinte biztos vagyok benne, hogy elsődlegesen erről van szó.

A férfiak fenekének izgatása egyébként nem újkeletű téma egyáltalán. Olvasgass utána 12 eske.

Semmi köze a melegséghez.

2021. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Macnab ***** válasza:
beszálnék harmadiknak megmutani a csajodnak mitöl vagyok Férfi és te mitöl pasi..
2023. máj. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!