Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lány akibe beleszerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe beleszerettem de fura fétise van, szerintetek ezt bevállaljam?

Figyelt kérdés
Csoportszex (sok férfi, és ő) fétise van, amit gyakran össze is hoz. Szeretem, szóval ez zavar, hogy velem nem elégszik meg.
2021. febr. 22. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan
2021. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Mert te kevés vagy neki.
2021. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem Niki a keresztneve?.-)
2021. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha téged viszont szeret az a lány , akkor beszéld meg vele és ha kell , állítsad választás elé , hogy vagy téged választ hosszútávon , vagy a fétisét !

A másik lehetőség , ha neked cuckold fétised van , mert akkor minden rendben van , mehet minden ugyanúgy tovább !

De mint írtad , ez téged zavar , tehát hosszútávon alig ha tudnád elfogadni ezt az állapotot , minden attól függ , hogy te meddig tudsz elmenni , mi az ami számodra még beleférne az adott kapcsoltba .

2021. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Mert 1 f.asszopó qurva, aki nem való párkapcsolatba.

Az ilyet nem szereti, hanem használni kell, de kajakra.

Szabadulj meg tőle, mert sok szar napod lesz még miatta!

F

2021. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Ömm nem igazán értelek, azzal kezdted hogy ilyen fétise van, gondolom élvezi több pasival. Akkor hogy jutottunk el oda hogy veled nem elégszik meg? Nem veled van a baja, hanem csak szereti máshogy is csinálni. A lábfétises pasi sem azért rajong a lábakért mert a párja melle nem elég jó neki :D

Szerintem egyszerű a válasz, ha szereted és el tudod ezt fogadni akkor hajrá, ha szereted, de nem tudod elfogadni akkor engedd el. Vagy ha beszéltek róla és hajlandó ezt feladni érted akkor szintén hajrá.

2021. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy miért pontoztátok le a hatost, ő ezt reálisan látja.
2021. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha nemakarod hogy a lakókörnyezeted összes pasija rád mutogasson hogy ez az a hülye gyerek aki elvette feleségül azt a fehérmájú csajt aki mindenkivel összefekszik akkor kerüld el ezt a csajt, ebből a csajból soha nemlesz normális feleség és anya.
2021. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt te majd eldöntöd haver, nem a mi kapcsolatunk lesz. Mindenesetre swingerben egy csomó párral találkozom akik boldog kapcsolatban élnek, gyereket nevelnek stb. ugyanolyan átlag emberek mint bárki más, csak éppen szeretik a többeseket és ezt az sw-ben közösen élik meg.
2021. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem tudod hogy a lány viszont szeret, elég egyoldalúnak tűnik a dolog. Vagyis, ha ő nem szeret, de lefeküdne veled, viszont téged zavar hogy többekkel kefélne, akkor el kell döntened, akarod-e azt, megelégszel azzal amit képes nyújtani neked.
2021. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!