Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudassam egy palival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam egy palival, hogy valoszinuleg sub vagyok? 18/L

Figyelt kérdés
Kinosnak ereznem igy kimondani, lehet ot nem is izgatja ez, vagy ilyenek es nem akarok magyarazkodni.
2021. febr. 23. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szevasz pali,sub vagyok.
2021. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Pali, szeretném, ha taknyosra szopatnál.
2021. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem simán közölheted vele, amikor szexuális témáról beszélgettek. “Sub beállítottságú vagyok.”


28/F

2021. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki milyen mázlista hogy sub nővel lehet!
2021. febr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valami olyan dolgot mond vagy csinál akkor reagálj rá pajzánul, jelezd hogy benne lennél. Vagy esetleg viccelődhetsz te is olyasmivel hogy megbüntethetne, elfenekelhetne, stb.
2021. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez mondjuk attól függ h milyen viszonyban vagytok. ha meg ismerkedtek küldhetik neki jeleket, amiből megértheti hogy bejön neked pláne ha egy helyzetben dominánsan viselkedik. ha már van köztetek valami akkor kérdezgessd arról hogy milyen lányok jönnek neki be és miket próbált eddig. magyarázkodnod semmiképpen nem kell. Lehet hogy meg nem volt sub barátnője de ha rávezeted h te mit és hogyan szeretsz, hidd el rá fog kapni!
2021. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Finoman jelezd neki, hogy te bevállalnál erősebb játékokat is (itt még ne feltétlenül mond el, hogy mennyire erősebbet). Aztán ha belemegy valamibe, akkor jelezd neki, hogy valami keményebbre vágysz. :D
2021. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 voltam, szerintem minden pasi vágyik arra, hogy legalább egyszer egy sub csajjal legyen :D
2021. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Palikám, engem szexuálisan az izgat ha valaki domináns, és én vagyok az alávetett a szex alatt. Itt részletezheted, hogy kikötés, fojtogatás, pofon, paskolás, mi az amit úgy gondolsz mg belefér vagy szívesen kipróbálnád. Nincs ebben semmi kellemetlen.
2021. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel én már tudom rólad írj nekem
2021. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!