Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális vagy perverz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy perverz vagyok?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, de azért magamnak tudok “jó pillanatokat” okozni. Most még csak randizom egy férfivel, de már 3 hónapja tart, heti min 3 randival. Az van hogy mikor megcsókol úgy beindulok hogy akkor azonnal leteperném, végig csókolgatnám, szopnám, amit csak szeretne.. Annyira felizgat a gondolat hogy teljesen nedves leszek. Sűrűn vannak vele szexálmaim, és gondolatfuttatásaim erről. Ez beteges dolog? El kellene neki mondanom hogy ezt érzem? Ti a férfi helyébe mit tennétek ha így bevallanák ezt nektek? Ugye nem vagyok perverz? Nyilván szűz vagyok, emiatt izgulok picit hogy milyen lesz, meg hogy mit hogyan kell jól csinálni hogy ne bénázzak. Szerintem az első néhány alkalommal nagyon ügyetlen leszek, és emiatt is izgulok, de mégis ezt érzem amit leírtam. És készen vagyok vele elveszteni, ilyet még senkivel nem éreztem! 21N

2021. febr. 23. 06:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Három hónap alatt nem dugtatok? Lehet hogy nem is férfi az illető vagy 8cm-es kukija van.
2021. febr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Egészséges vagy. Beszélj a pasival hogy már többet akarsz.
2021. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Attól lesz valaki férfi hogy megdöngeti a nőt a 3. randin? Tudja hogy szűz vagyok, és azt mondta majd ha akarom akkor, ennyi. De ennek semmi köze a férfi léthez, meg a farka méretéhez!
2021. febr. 23. 06:45
 4/20 anonim ***** válasza:
2021. febr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Utalj valahogy a szexuális együttlétre és figyeld a reakcióját. Valószínű amúgy, hogy ő is lépne már, csak próbál türelmes lenni, mert tudja hogy egy szűz lánynak fontos, hogy erősen bízzon a partnerében. 19F
2021. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha már szenvedsz szinte, annyira kívánod, minek húzni az időt, de komolyan?
2021. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Már megint egy fantáziáló férfi.
2021. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Gymnospermatophyta ***** válasza:
88%

Én személy szerint akkor feküdnék le vele, hogyha megismertük egymást és már tudva levő, hogy együtt vagyunk. Tehát a randizási szakaszban még nem. Viszont 3 hónap sok idő, lehet már együtt vagytok csak nincs kimondva?:D Ha így érzed én a helyedben lehet felhoznám valahogy finoman.

Egyébként biztosan jól esne neki, ha tudná, hogy ennyire kívánod. :)

2021. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez teljesen normális, nyugi! :)
2021. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Alacsony az ingerküszöböd, ami szűzként érthető.
2021. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!