Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális vagy perverz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy perverz vagyok?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, de azért magamnak tudok “jó pillanatokat” okozni. Most még csak randizom egy férfivel, de már 3 hónapja tart, heti min 3 randival. Az van hogy mikor megcsókol úgy beindulok hogy akkor azonnal leteperném, végig csókolgatnám, szopnám, amit csak szeretne.. Annyira felizgat a gondolat hogy teljesen nedves leszek. Sűrűn vannak vele szexálmaim, és gondolatfuttatásaim erről. Ez beteges dolog? El kellene neki mondanom hogy ezt érzem? Ti a férfi helyébe mit tennétek ha így bevallanák ezt nektek? Ugye nem vagyok perverz? Nyilván szűz vagyok, emiatt izgulok picit hogy milyen lesz, meg hogy mit hogyan kell jól csinálni hogy ne bénázzak. Szerintem az első néhány alkalommal nagyon ügyetlen leszek, és emiatt is izgulok, de mégis ezt érzem amit leírtam. És készen vagyok vele elveszteni, ilyet még senkivel nem éreztem! 21N

2021. febr. 23. 06:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Pasi vagym
2021. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Várj még egy kicsit, úgy egy három évet. De eddig írd ki néha ezt a kamu kérdést nekünk! 😁
2021. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy perverz, ez teljesen normális, ha valakit szeretsz.
2021. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ideje lenne egy jót dugni... nyilván nem az első lesz valószínűleg a legjobb, de el kéne kezdeni...

Ha nekem ilyen esetben célozgatnál finoman, hogy mit érzel, mit tennél, egyből megfektetnélek 🤫

2021. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Tehát ha egy lány kívánja a szexet, az csak kamu lehet. Komolyan, nem értem.
2021. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%
Szóval volt kb 36 randitok eddig és nem mersz tovább lépni 😆 nem azért, de, ha huszonévesen eddig vár rád, akkor már adhatsz neki valamit
2021. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljesen normális, semmi perverz nincs benne, hogy nőként kíbánsz valakit. De akkor ne halogasd, nem vagytok már kamaszok, hogy ennyit kelljen várni, nameg te is szeretnéd. :)
2021. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire akarod, hogy nem szexeltetek még 3 hónap után sem? Mire vártok? Biztos van olyan szituáció, amikor sort lehetne rá keríteni. Ne aggódj a bénázás miatt, majd alakul.
2021. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nekem van egy csaj barátom "extrákkal" nem randizunk, kimondott dugás nem volt, de neki is elég egy két csók a nyakon vagy simi, és szinte ő teper le pettingelni. Ő is szűz és még picit szeretne az maradni. Van ilyen. :)
2021. febr. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, ne beszélj a pasassal, ahogy itt írták. Várd ki, amíg ő nem lép. Lehet, komoly kapcsolatot akar veled, azért vár még. Mielőtt elmész a randira, elégítsd ki magad, hátha akkor kevésbé fogsz felizgulni. Szerelmes vagy bele, egyáltalán, vagy akárki lehetne a helyében? Lehet, kicsit fehérmájú vagy.
2021. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!