Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig tart az igen erős,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart az igen erős, szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Felnőtt emberek válaszát várom.

És nem olyan vágyra gondolok, hogy vonzódtam múlt héten egy lányhoz a diszkóban

Inkább az a mindent elsöprő érzés, mikor már mindketten tudjátok, hogy nincs más, aki ilyen hatással van rátok. Mikor a közelében nem vagy ura magadnak.

Mennyi ideig tart? Létezik, hogy egy ilyen erős vonzalom elmúlik egyik napról a másikra? Meddig kell kínlódni :D



2021. febr. 24. 00:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Párszor megkúrod, aztán majd elmúlik.
2021. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%

Én azt feltételezem magamról, hogy nem tud a szervezetem olyan hormont gyártani amitől az emberek azt érzik, hogy szerelmesek. A "rózsaszín köd", és a "annyira fáj hogy nem vagy velem" meg "egész nap rád gondolok" érzés nálam hiányzik.


Szeretem párom (gondolom. Sírnék ha meghalna meg ilyenek. Néha tényleg azt érzem MINTHA.) de csak ha találkozunk. És ha külön vagyunk, például munka miatt vagy hétköznap, akkor sincs bennem, hogy nagyon hiányzik, igazából a hátam közepére se kívánom. Szeretem ezt a szabadságot, ilyenkor nem érzek semmit. Egy pillanat alatt elmúlik az a szerelem szerű dolog és tiszta fejjel élem a külön töltött napokat.


Szerintem nem egyedi eset az enyém, de ki tudja. Ideig óráig érzek valamit, aztán elmúlik. Volt olyan perc, hogy kifejezetten undorodtam párom közeledésétől. De aztán másnap megint "szerettem". De nem tudom milyen a szerelem, sosem éltem meg hosszan. Nem termelek olyan szerelem hormont (most nem tudom milyen az olyan)

2021. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: primtív válaszokra nem vagyok vevő.

2. szerintem egyedi eset a tiéd. párkapcsolatban vagy, és a hátad közepére sem kívánod. hát komolyan...



Szóval újra: LÉTEZŐ és KÖLCSÖNÖS vonzalomra gondolok, nem ilyen megd..nám és jó napotra sem nem arra, hogy nem arra hogy undorodom a páromtól. nem is értem milyen válaszok ezek.

2021. febr. 24. 00:23
 4/27 anonim ***** válasza:
2%
Mi volt azon primitiv? Szex kategoriaban vagy, nem a vallasban.
2021. febr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%

Az első összeveszésig. Amikor valaki kikel magàból, lehurrogja a màsikat.

Amikor telefinja a szobàt, reggel odahajol és olyan büdös a szàja mintha egy állatkert döglött volna meg benne.

Amikor beteg lesz és teleokàdja a pàrnàt.

2021. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Válaszoltunk. Te meg válogatsz. Akkor ne tegyél fel kérdéseket. Itt panaszkodsz, egyébként teljesen jó választ adtam. Pont azt kérdezted hogy milyen gyorsan múlik el a vonzalom. Én meg leírtam hogy akár egyik pillanatról a másikra. Nem hinném hogy egyedi az esetem, sok nő egyszer ezt akarja, máskor azt. Egyszer szeretem egyszer nem. Ha olyat mond, akkor megutálom, ha meg olyat, elolvadok. Ezzel mindenki így van. De te ne kritizáld a válaszom, mikor őszintén segíteni akratam. De akkor semmi, te sem vagy ... Találd ki mi nem vagy. Nem írom le.
2021. febr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, továbbra sem értelmezted a kérdésemet.


Olyan emberek válaszát várom, akik valóban éreznek vonzalmat, és nem tárgyként néznek a másikra.

Mennyivel tart tovább egy kialakult kapcsoltanál egy ilyen, mint egy plátóinál

2021. febr. 24. 00:34
 8/27 A kérdező kommentje:

5. első összeveszésig? És mi van, ha olyan ember vonz, de rohadtul, akit alapból nem is kedveltél?

Nem feltétlen párkapcsolatra gondolok.

2021. febr. 24. 00:36
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

Ki vagy èhezve mint egy vett malac.

Ha kivered jobb lesz.

Vagy egyèl egy snikerst

2021. febr. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9. tagadhatatlan :D

de merem remélni, hogy a másik fél is így érez

2021. febr. 24. 00:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!