Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebből lehet valami, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami, vagy csak egy jó szex volt és ennyi?

Figyelt kérdés
Van egy jó férfi barátom, felhívott beszélgetni, inni kezdtünk, aztán jött a csók, simi, felső le, és sorolhatnám. Valami elképesztő volt a szex, életem első orgazmusa volt pasival. Utána együtt aludtunk el, reggel meg sajnos korán kellett kelnem munka miatt, de csinált nekem reggelit, reggel is megcsókolt, és mosolygott. Valahogy bennem is megváltozott valami, de nem tudom hogy hogyan kezeljem a dolog. Rákérdezni meg nem akarok mert ha van is valami, tuti ezzel elrontom. Mit gondoltok? Ma estére is meghívott. 24N és 28 a férfi

2021. febr. 24. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, igen. Még reggelit is csinált neked, mit akarsz még? Biztos jól esik neki ha elmondod hogy neked milyen jó volt. Miért feltételezik a nők, hogy ezzel bármit elrontanak? Ha egy férfi ilyet vallana neked azzal lejáratná magát előtted?
2021. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kommunikálsz elrontod, de ha nem akkor örlődsz? Ooo vajon melyik a jobb megoldás?..
2021. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit lehet mondani neki, hogy örülök, hogy megismertelek (így is), nagyon jól érzem magam veled. De azt már ne kérdezd vissza, hogy te is? Mert azt nem szeretik mondogatni. De olyasmit ne mondjál, hogy reméled, ebből hosszú távú kapcsolat lesz, mert ettől megijed. Viszont azt mondhatod, még ha most vírushelyzet is van, hogy hétvégén menjünk el egyet kirándulni. Ha ilyesmiben nincs benne, csak a szex érdekli, akkor felejtős.
2021. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!