Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irgalmatlanul csúnya nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irgalmatlanul csúnya nő nyomul rám. Mit tegyek hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs gusztusom megdugni, de nem akarom megbántani. Mit mondjak neki?

2021. febr. 25. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki hogy a fiúkat szereted 🤷‍♂️
2021. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Küldd hozzám. :D
2021. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Más az ideálod, meleg vagy, aszexuális vagy (de szerintem nem fogja tudni, hogy ez mit jelent szóval fejtsd ki, hogy nem élsz nemi életet), szerelmes vagy valaki másba, van barátnőd csak elutazott, mikropéniszed van, nem szoktad megmosni a himbilimbit, böjtölsz éppen hisz áprilisban húsvét, vallásos vagy és csak házasság után szexelsz, nem az eseted, nem vonz a szex stb. Légy kreatív
2021. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
#3 azért mert valaki csúnya buta is? Szerintem a kérdező az aki nem tudja mit jelent az aszexuális. A kérdésből az jön le hogy valami 12 éves kis hlyegyerekről van szó. Szerintem az a csúnya nő annyit takar hogy nem DD kosaras topmodell
2021. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy kösz de nem - nem tartozol elszámolással senkinek az ízlésed tekintetében. Normális ember elfogadja hülyékkel meg nem állsz le vitatkozni.
2021. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az lesz a legegyenesebb megoldás, amit #5 javasol már látom.

Figyelj 4-es, senki nem mondta hogy topmodellt keresek, mellesleg tudom mit jelent az aszexuális. Nem kell besérülni, pont az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulások miatt tettem fel a kérdést. Nem akarok haragot, de azt sem hogy hisztizzen. Egyébként meg mindenki a saját ligájában játsszon. Én sem vagok egy pocakos kamionsofőr, nem is fogok ilyen kaliberű nőkkel leállni, nagyon sajnálom. Remélem nincs harag #4, legyél boldog és elégedett az életeddel. Őszintén jókat kívánok!

2021. febr. 25. 17:49
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
De miért kéne különösebben magyarázkodni? Miért lenne az törvényszerű, hogy egy férfinek minden kínálkozó lyukat meg kell dugni?
2021. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Passzold át nekem😉
2021. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt ilyen esetem, és azt mondtam neki, hogy túl fiatal hozzá! Utána meg össze jöttem volt barátnőmmel, aki még nála is fiatalabb volt. Kérdezte is tőlem, hogy ez most mi? ....
2021. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Ne viszonozd.
2021. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!