Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Irgalmatlanul csúnya nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irgalmatlanul csúnya nő nyomul rám. Mit tegyek hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs gusztusom megdugni, de nem akarom megbántani. Mit mondjak neki?

2021. febr. 25. 17:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%

Ne legyél vele kedves, kerüld vele a kommunikációt és mondd meg neki hogy nem jön be neked ha nem tudod kerülni de nagyon nyomul.

Ne próbáld vígasztalni, túl nagy eséllyel csúszhat ki valami szívbemarkoló dolog dolog a szádon, ami lehozza az életről (kedvenceim: "majd találsz olyan srácot akit nem érdekel a külső"; "smink nélkül is kinézel... valahogy"; "jó barát vagy").

Az álszent kedveskedéssel csak még jobban bántod és magadat is szarabb helyzetbe hozod mert úgy érzi lehet esélye.

Amikor azt mondjak hogy van férfi és nő között barátság akkor azt sosem arra értik amikor a vonzalom kialakult, ezzel a nővel maximum semleges ismerősi kapcsolatot alakíthatsz ki.

- egy csúnya nő aki volt a szóbanforgó csaj helyében

2021. febr. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Mutasd már meg, hogy mi ennyire csúnya benne. :D
2021. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Add önmagad. Ilyen rohadékra egy épeszű ember nem nyomulna.
2021. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerűen mondd meg,nem áll fel rá,nem az eseted.Én is csúnya vagyok,és mindig azt szeretem ha valaki őszintén megmondja mi a helyzet.Viselkedj vele normálisan,de közöld a száraz tényeket.Nekem is előadták a nagy szavakat,aztán a baráti körtől meg hallottam vissza,hogy "a bányarém megakarta ba*zatni magát".Légy vele őszinte,és utána felejtsétek is el egymást! 22/N
2021. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Gusztustalan kis féreg, örülj, hogy kellesz valakinek. De 13-ban ott az igazság. Add önmagad. Hidd el, többé a közeledbe se fog menni ekkora undormánynak mint te vagy!
2021. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%

szerintem dugd meg


amikor vén trotty leszel bánni fogod, hogy nem tetted

2021. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi vagyok, hogyan kérte, hogy dugd meg, ha ennyire nem viszonzod a közeledését.:)
2021. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Február óta ezen izzadsz? Bénaság.
2021. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Oldfire ***** válasza:
Igyál meg egy üveg pálinkát és és megszépül...
2023. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!