Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Akik voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik voltatok már nem lakásos prostinál, hova mentetek akciózni a csajjal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd úgyis ő mondja meg
2021. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden utcai prostinak van valami helye ahova elvisz. Az utcaiaknál van amelyik szexshop kabinjába némi +jatt ellenében (ezt majd a helyen közli), van amelyik erre a célra tartott dugókéróba visz fel (mástnem vársz amíg az előző kuncsaft egy másik csajjal végez) és szintén megpróbál lehúzni a kéró árával is pluszban. Az út széliek meg az út szélén valamelyik félreeső bekötőúton.
2021. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
úristen ezt még olvasni is szörnyű volt. :( pasik miért jártok ilyen nőkhöz?:(((
2021. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem járunk, nekem egy haverom mesèlte. :)))
2021. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A Szabadkai útiakkal ott szembe a parkban a fal mellett bokroknál ha világos van. Ha sötét akkor meg mindegy, nem? ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )


A Dunakeszi úton meg csak 5 méterre az úttesttől a bokrok és fák között.


De amúgy mindkét helyen főleg kocsival szokás csak én szeretem a szabad ég alatt. ¯\_(ツ)_/¯

2021. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

#3 erre két válasz is lehetséges:

1: Fasz feláll, ész megáll.

2: Mert te nem elégíted ki a kiéhezett pasikat. :)

2021. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 szex kell, nő nincs, kaland is
2021. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
#3 Talán még annyi, hogy a lakásos csajoknál hátrány hogy: retusált/pózolt képek, lakást is meg kell fizetni ezért drágább, az egyeztetés meg utazás miatt nem egy közvetlen élmény és izgulok néha. Az utcalányoknál pedig megvan az a közvetlen azonnali kontaktus mintha udvarolnék és tuti nem utasít el hanem rögtön megkaphatom. És élőben látom őket. Szeretem a szabadban.
2021. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#3 ... és élőben nem tud 10 évet csalni a fotókkal
2021. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szabadkai úton csupasz bokrok vannak csak most télen, mégis hogy oldják meg ilyenkor?
2021. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!