Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerepjáték tanácsok? Segítete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerepjáték tanácsok? Segítetek légyszi?

Figyelt kérdés
A barátnőmet izgatja, de én béna vagyok ilyenekben, és nem akarok csalódást okozni. Őt az izgatja hogy ilyen “első randis sztori”. Elmegyünk egy sétálós randira, “ismerkedünk”, csók, félre érthető nyelvbotlások, aztán “felviszem magamhoz” (amúgy együtt élünk), és jön az “első szex”. Vannak tanácsaitok? Eléggé izgulok, és jó akarok lenni! 26F

2021. febr. 26. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Eh...
2021. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Én ezeket próbáltam már:

Tanárnõ-diáksrác

Egyetemi prof. - Vizsgázó lány

Nõvérke-Beteg

Nõgyógyász- Páciens

Rendõr- Gyorshajtó nõ

Pizzafutár-Kuncsaft

Ellenõr- Bliccelõ nõ

Vízvezetékszerelõ- háziasszony

Bartender- Vendég hölgy

Edzõ - Tanítvány lány

HR-es munkatársnõ- állásra jelentkezõ férfi

2021. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ash - Pikachu
2021. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki normális válasz?
2021. febr. 26. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Dragonball s Shongoku és Chi-Chi..
2021. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a 2-es jókat írt. átvehetnéd tőle, mondjuk a nővérke-beteg játékot, teszem azt nem akarod hogy beoltsanak a kínai vakcinával. erre elkezdetek birkózni. lefogod, letéped a ruháit, és mikor a combjai között matatsz,mondod neki hogy van saját gyártmányú faszcinád, és nagy dózisban majd te beadod neki. persze ellenőrizned kell hogy nem e érzékeny a peniszcilinre, ezért a szájába teszed keményen.
2021. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem új ötlet kell hanem tanács?
2021. febr. 26. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanács-köztársaság
2021. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tanács: tudd meg miért izgatja a párod, mit akar átélni, mi ama élmény ami teljesebbé teszi neki. Neki akarsz "megfelelni" a játékkal nem? Ha megvan nagyjából mit szeretne akkor hozd le a "figurát", s utána majd te is kérsz valamit ami neked tetszik ;)
2021. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát én menekülnék, ha ilyen baromsággal nyaggatna a barátnőm. Teljesen idegen ez a szexuális fétis tőlem. Vagy neki lesz csalódás, vagy neked.
2021. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!