Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok egy plughoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy plughoz ajándékba?

Figyelt kérdés

Van egy barátság extrákkal kapcsolatom. Nemrég volt a névnapom és a srác megkérdezte hogy mit kérek ajándékba. Én análplugot kértem, mert kíváncsi vagyok rá hogy milyen érzés lehet ő pedig kiakadt a válaszomra.

Lányok ti örülnétek neki, vagy a srác reakciója volt természetes?


22N


2021. febr. 26. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert mi van ebben? Ha te szeretnéd saját magadnak akkor nincs benne semmi elítélendő.
2021. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs, de meglepődtem hogy kiakadt ezért lennék kíváncsi a többi pasi véleményére.
2021. febr. 26. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Análoztok? Mert akkor nyilván kiakad hogy minden szrt feldugnál de őt nem engeded be..
2021. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Erre lehet azt mondani hogy ha hallgattál volna bölcs maradtál volna.
2021. febr. 26. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
6-8k-ért már bármelyik shopban kapsz amúgy. Egyébként meg ha nekem egy csaj ilyet mondana akkor... azt mondanám okés, de akkor este átviszem/gyere át és együtt próbáljuk ki (mármint hogy ő akarja feltenni neked), töketlen a haverod 😂
2021. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező igazán bunkó rbanc vagy. 3-asnak igaza van. Nyilván kiakad a srác hogy minek neked egy műszr miért nem engeded hogy ő dugjon
2021. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlenül tette fel neked a kérdést,mert még így is kiakadt. Ha te egy liter sikosítót kérsz akkor azt kell venni,ha plug ot akkor azt,és még sorolhatnám. Ha a párom ilyet kérne ajándékba,megvenném,de nem kér mert kap kérés nélkül is ajándékba játékszereket.

Na mind1. Ha feltenné neked megint a kérdést. Inkább kérj egy pohár vizet.

2021. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!