Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudjek-e az exemmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudjek-e az exemmel?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő, exemmel 7 hónapja nem vagyunk együtt. Kapcsolatunk alatt nagyon jól kijöttünk, semmi probléma nem volt (1.5 évig voltunk együtt). De mivel a szülei nem fogadtak el, mert én nem magyar vagyok, hanem roma, én pedig nem szerettem volna, hogy a lány a családja ellen forduljon,így arra a döntésre jutottunk hogy szakítunk. Azóta eltelt 7 hónap, ugyan úgy beszélünk, csókolóztunk is párszor, de más nem volt. Az érzések ugyan úgy megvannak, szerintem a másik részről is és már a szex is hiányzik vele, mással eszembe sem jutna lefeküdni, mivel ő rá vágyom. Érdekelne erről a véleményetek, és hogy ha lefeküdnénk az még jobban ártana-e? (17-18 évesek vagyunk) 18/f

2021. febr. 27. 02:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
még jobban ártana, mert még jobban akarnátok egymást utána
2021. febr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek az 1-es válasszal, ha nem elég erős a kapcsolatotok, hogy legyőzzétek az akadályokat, ha nincs lehetőség arra, hogy megéljétek a szerelmet, engedjétek el egymást. Felesleges érzelmi fellángolás, újra és újra elhalt remény, csak ,még nagyobb gyötrődést okoz a lánynak, na meg kiújuló konfliktust a szülőkkel.

Nem vagytok együtt elég érettek, erősek, hogy ez a kapcsolat legyőzzön minden nehézséget. Csak úgy lehet esélyed, ha megváltoztatod a rólad kialakult képet.

2021. febr. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Le kell vele feküdni, aztán meg kell szöktetni, csak akkor gyertek haza, ha úton a kisgyerek:)
2021. febr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2021. febr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
saját fajtáddal kezd , eltartjuk a fajtád elnézzük azt hogy drogot árultok a fiataljainknak elnézzük a kötekedéseitek a lopásaitokat elnézzük Olaszliszkát még a lányaink is kénének lófazt a seggedbe
2021. febr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
5-ös, de a magyarlánynak is kell a jó nagy roma kárszeg😄. Akkor? Ő hiába mondja, hogy nem, a magyarlánynak malájbarna kár kell.
2021. febr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy felhergelt szülő a legjobb kapcsolatot is tönkreteheti! Hagyd békén.
2021. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és megfoadom a tanácsaitokat! 5-ös, az egy dolog, hogy aberált és nárcisztikus vagy, de ha legközelebb osztod az észt akkor próbálj meg "hű magyar módjára" helyesen is írni (nem kénéne, hanem kellene) és akkor TAlÁN lesz hangsúly fektetve a hozzászólásodra.
2021. márc. 2. 08:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja és 2-es, hiába próbáltam, de semmilyen módon nem tudtam nyitni a szülei felé. Nem akartak megismerni! Mivel ők azt az embert látták bennem aki nem vagyok. Nyilván én se vagyok tökéletes, de nem egy analfabéta, semmit tudó, 6 általánosos drogos cigány vagyok, cigány barátaim sincsenek, mert nem velük nőttem fel, hanem magyarokkal. De ez egy másik történet.
2021. márc. 2. 08:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Még mindig nem fekudtel le vele?
2021. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!