Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, volt olyan hogy a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt olyan hogy a párotok undorodott a puncitoktól? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
A férjem a szülés óta (5 hónap) undorodik a puncimtól. Nem volt bent, szóval nem traumatizálódott hogy látott onnan kijönni egy gyereket. Aktus a terhességem 3. hónapja óta nem volt, persze kárpótlásul minden nap kielégítettem kézzel/ szájjal, ez sajnos mai napig így van, vagyis azért sajnos mert alig viszonozza. Néhány este egymás mellett fekszünk, tévézünk, és úgy nyúl át és simogat kicsit, de ez ilyen rutinszerű, és semmi élvezet és izgalom nincs benne. Aztán megunja és lefekszik, vagy jobb esetben kielégülök és ennyi. Mikor beszélgetni szeretnék róla akkor mindig megkérdezi hogy akarok-e kis tesót, mondom hogy még nem, erre az a válasz hogy “hát akkor ennyi”. Nem csal meg azt tudom mert itthonról dolgozik, és nincs annyi ideje egyedül. Egyébként szeret, segít a háztartásban, csókolgat, megölel, kézen fogva toljuk a babakocsit, összebújva alszunk, csak a szex nem működik egyáltalán. Mit tehetnék hogy ne legyen ez? 29N

2021. febr. 27. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például nem ártana komolyabban beszélni róla 🤷‍♂️
2021. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Még ha nem is volt bent szülésnél, a gondolat ott van a fejében, hogy márpedig ott kijött a babátok, lehet vizuális típus.

Szerintem csak hagyj időt neki, valaki ezt 3 hét alatt feldolgozza, valakinek meg több mint egy év szükséges.

2021. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez ilyen rémisztő tudat?
2021. febr. 27. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy miért olyan rémisztő, mi párommal a hat hetet se tudtuk kívárni szülés után. Három hét után egymásnak estünk.
2021. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok.

Igen, sokaknak rémisztő. Több ilyen férfit is ismerek.

2021. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 exronin ***** válasza:
100%
Nekem ebből nem jön le, hogy undorodik a puncidtól. Mondta, vagy csak te gondolod?
2021. febr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!