Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexhiány miatt van ez? F24

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhiány miatt van ez? F24

Figyelt kérdés
Van egy sejtésem,hogy a szexhiány miatt verem ki naponta akár 3-4 alkalommal is.Nem volt még barátnőm és nem is akarok mindenféle idegennel összefeküdni.Lehet már az önkielégítés már nem elég a testemnek és többre vágyik.Hogy tudnám csillapitani ezt a sok önkielégitést?

2021. febr. 27. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az efféle betegségre egy meleg,nedves punci a gyógyszer. Meg hogy van annyi időd magadra? Meló, barátok, család?
2021. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dolgozni dolgozok rendesen.Barátaim azok sajnos nincsenek vagyis 1 van de az a munkája miatt járja az országot.A család az meg olyan hogy nagyszülőnél vagyok amióta szüleim szétmentek.
2021. febr. 27. 19:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, mintha én írtam volna ki a kérdést. 24 vagyok én is, a futókalandokkal a tököm ki van, komoly párkapcsolatot akarok komoly lánnyal. Ja és én is napi 2-3 alkalommal kiverem. Legalább nem vagyok egyedül ezzel.
2021. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Neked legalább voltak futókalandjaid de nekem még az se sőt nekem még csak puszit se adtak nemhogy csókot.
2021. febr. 27. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok, hogy megy az ismerkedés? Mert öregem ebben a korban szanaszét kellene élned magad, nem a brét nyúzni naponta többször. Értem én, néha jó egy kis magánakció, de ha van egy nő, máris több dolog érdekesebbé válik. A szex, a kommunikáció, az érzelmek, intimitás, erre mind-mind szükséged van, talán a tested is ezt jelzi.

Mikor dumáltál egy olyan csajjal, aki feldobta a napodat?

2021. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom... hiába pontoztatok le, a megoldás akkor is egy alapos változás, amit csak egy barátnő tud meghozni :D Na de ezt valahol el kellene kezdeni. Most talán valami online felület jut eszembe, mert mint írod nincsenek barátaid, és a szórakozóhelyek sem opció.
2021. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az ismerkedés sehogy se megy nekem.Valahogy nem is érzem hogy nekem kellene valaki de a testem az teljesen mást mond.Nem is akarom így szanaszét élni magam.Elég lenne 1 lány akivel tudnék szexelni és ő a párom lenne dehát nem jön össze egy lány se főleg azóta,hogy inkább lemondtam erről a pár keresés dologról.Nem való nekem egy barátnő.Nekem ez az egész pár dolog egy olyan más világ amibe nem tudom beleképzelni magamat.


Vannak lány ismerőseim facebookon akikkel beszélgetek de mind ilyen Erdély,Pécs,Szobmathely meg hasonló helyeken laknak tehát baromi messze tőlem.

2021. febr. 27. 19:20
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

Én alapból nem megyek semmiféle szórakozóhelyre mivel nem iszok és inkább csöndes fajta vagyok.

2021. febr. 27. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a szexhiány miatt van, ha nővel lenne naponta orgazmusod, attól még ugyanígy kívánnád a szexet. Ez hormonális dolog. A hormonok irányítják a vágyakat. Valamennyire a kajálás is beleszólhat. Fűszerek, bors, erős paprika is vágyfokozók.

De főleg belsőleg irányítódik ez a folyamat, tehát a hormonjaid. Fiatal korban ez normális.

Egyik ismerősöm mondta, hogy ő régebben húszas éveiben, mikor szexelt a barátnőjével, utána sokszor még ment ki a fürdőszobába verni a brokit. :D Mert ő többször kívánta volna, míg a barátnő nem.

Ja, és még a fáradtság az, ami befolyásoló tényező. Ha edzéssel kimeríted magad, akkor nem fogod annyira kívánni a szexet. Akkor sem, ha keveset alszol, de ezt nem javaslom.

2021. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9es

Azért nem mindegy, hogy egy nap egyszer egy nőtől elégülsz ki, vagy napi 4x a kezedtől. Az első többet ér. 3as voltam.

2021. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!