Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Egyik ismerős mondta, hogy mikor hazament az asszony egyből elétérdelt és le akarta szopni. Szerinte azért mert arra volt kíváncsi hogy másik csajtól jött-e. Szerintem ezt így nem lehet megállapítani, míg szerinte igen (nyilván ha nem volt utána zuhany).

Tudom hogy egy kifejezetten szar kérdés, de kíváncsi vagyok rá hogy más mit gondol.


2021. febr. 28. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ebből nem lehet megmondani, max ha a másik nő összekarmolta.
2021. febr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem sem lehet megállapítani.
2021. febr. 28. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem úgy kamu ahogy van
2021. febr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Tehát akkor gyakorlatilag az asszony arra kíváncsi, hogy van e p.icsa szaga a virslinek.🤔

Buta, primitív, és elég gyomorforgató egy gondolat, de szerintem is kamu.

F

2021. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Azt a lányt sem kell sajnálni, aki gyorsan leszpja a pasiját akiről azt hiszi megcsalja. 🤣
2021. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Az exem csalt.

Volt egy este amikor elment a haverokkal, tudtam hogy hazudik.

Hazajött, mondtam neki hogy most azonnal szexelni akarok.

Természetesen nem akartam, de a reakciójára kíváncsi voltam. Egyből elárulta magát. Be is vallotta kicsit később...

2021. febr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól még h valójában nem tudja megállapítani, még hiheti azt a nő h meg tudná állapítani. És így lehet h csinálja is szorgosan azt a "welcome home" szopást.
2021. febr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha a másik nő nem harapott le egy darabot sem a virslijéből akkor nem fog kiderülni ebből.
2021. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Női logika... Egyébként tényleg lehetnek árulkodó jelek, nekem pl orgazmus után még szokott néhány csepp előválladék kicsurranni, a másik, hogyha sok férfi dugott már, akkor utána nehezen megy mégegyszer, ezt is eszreveheti. Főleg, ha nem is kivánja igazán az asszonyt.
2021. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!