Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lefeküdnétek olyan pasival akinek sárga húgy foltos az alsónadrágja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 04:43
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Egy FÉRFI mindig legyen egy kicsit húgyszagú!
2021. febr. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ma már a legtöbb alsónadrág színes, nem fehér. Nem lesz sága foltos.

Szerintem a nők idővel beletörődnek, hogy a párjuk büdös.

Nem csak a húgyszagra gondolok, hanem szájszagra, cigi, széklet, pállott here és izzadságszagra is. Rengeteg férfinak rohadnak a fogai, ettől gyomorforgató a leheletük, mégis van párjuk, aki elviseli őket és engedi magát megmászni.

Magyarországon WC-használat után szinte senki se mosakszik, nem használnak bidét. A nők se. Papírral szétkenik a sz@rt és ennyi. Mégis van szexuális életük.


Én még vizelés után is odaállok a csaphoz és megmosom a kukacot. Székletürítés után otthon zuhanyzom, ha nem vagyok otthon, akkor bidépalackot használok. Magyarországon ez elképzelhetetlen a legtöbb ember számára. Szerencsére én már külföldön élek, itt ez normális.

2021. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzás, amit a #2-es ír, de ha nem, én is elmondok egy imát, hogy külföldön élek külföldi baráttal.

A kérdésre is válaszolva szerintem ez annyira igénytelen, biztos vágylohasztó lenne.

2021. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

#3


2-es vagyok. Mi abban a túlzas, amit írtam?

Én magyar férfi vagyok. Több ezer magyar férfit ismertem életem folyamán, kb. a felük igénytelen volt. Büdös száj, rohadó fog szaga, izzadságszag, korpás haj, elhízás, pállott hereszag, lábszag, alkoholos vagy dohányfüstös lehelet stb.


Vagy az túlzás, hogy Magyarországon nem mosakszanak az emberek WC-használat után? Ez az igazság. Olaszországban, Thaiföldön, Finnországban ez például nem elfogadható, mindenhol van bidézuhany vagy rendes bidé.


Mi abban a túlzás, hogy én vízzel mosakszom WC-használat után? A vilag nagyobbik fele ezt teszi: arab országok, nem arab, de mohamedán országok (Indonézia), plusz India, Vietnam, Thaiföld, Fülöp-szigetek. Sok millárd ember.

Én így lettem nevelve, de Magyarországon én vagyok emiatt az UFO, akin csodálkoznak. Én azon csodálkozom, hogy mások hogy tudnak koszos, húgyszagú nemi szervekkel, sz@ros seggel szexelni. A magyarországi barátnőimet is meg kellett tanítanom tisztálkodni, mert a húgyszagú muff alap volt a legtöbbnél. Papírral nem lesz tiszta!

2021. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4.-nek.


És ezt melóhelyen miképp oldod meg? Nem mindenki melózik elit multi irodában. Örülni kell, ha papír van.

2021. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem arra mondta hogy túlzás minden esetben tisztára mosni mindent. Szerintem mondjuk ez a normális. Persze 17 évesen vidéken a barátnőmet bármikor kinyaltam, szexeltünk eszünkbe se jutott agyalni.

Ma már rosszul érezném magam ha szex előtt nem fürdenék, és hát ezt a csajtol is elvárom.

2021. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


4-es vagyok. Munkahelyen bidépalackot használok, ezt lehet saját magadnak is csinálni, egy kis ásványvizes PET palackból, szúrsz egy lyukat a kupak közepére és már kész is a bidé. Olyan kis palack kell, ami a csap alá fér, így fel tudod tölteni vízzel. Van egy kis törölközőm szárítkozás céljából a hátizsákomban, mivel csak mosott fenekemen használom, nem lesz koszos, de hetente mosom.


Vizelés után cerkát mosni meg 3 másodperc.

2021. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

7.-nek.


Aha...majd megyek xarni a kis palackommal, meg a törcsimmel, keresztül az irodán.

Meg mit raksz a vízbe? Antibakteriális cumót?

2021. márc. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

A vízbe semmit nem rakok. A víz ezerszer jobban tisztít, mint a papírral szétkenés.

Gondolom te még ne nem jártál külföldön, Finnországban, Olaszországban, Portugáliában, Vietnamban, Indiában, Fülöp-szigeteken, egész Dél-Amerikában, az egész mohamedán világban vízzel mossák az emberek a feneküket WC-használat után.


A bidépalackodat és törölköződet beleteheted egy kis táskába, máris nem látja senki. De ha látja is, mi van abban? A WC-n úgyis kábelt fektetsz, szerintem elég egyértelmű, hogy miért rohansz oda összeszorított farpofákkal. Mindenki tudja, hogy szarsz. Mások is szarnak.

Gondolom te a fogaidat se mosod ebéd után a munkahelyeden, mert az is szégyellni való dolog szerinted.

2021. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!