Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúnak lehet formás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúnak lehet formás, modell alkatú barátnője?

Figyelt kérdés

Tetszik egy ilyen lány, de azt érzem hogy a vékonyságom miatt nincs esélyem az ilyen lányoknál. Sajnos nem tudok hízni, ha nem lennék ennyire vékony sokkal könnyebb lenne szerintem, mert magas vagyok, a vállam széles, az arcom hosszúkásabb ami elvileg tetszik a lányoknak. Nem vagyok kórosan sovány mert a BMI szerint a normál alsó határán vagyok (188cm/66kg).

Engem szinte csak a formás alakú lányok izgatnak, a mellméret mindegy, de a feneke, hasa, combja, és a karja legyen szép formás.


Vékonyként lehet esélyem ilyen lányoknál?


2021. febr. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet szerintem. De inkább pakolj fel vagy 6-8kg izmot (tisztán, ne zsírral), és ha a kulcscsontod sem lányos, akkor tuti leszel ;-)
2021. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Neked nem lehet, mert ha érdekelne akkor nem itt nyavajognál , hanem tennél érte.
2021. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A modell pcsák a gazdag izmos pasikat szeretik. 🤷
2021. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A modell csajok (victoria secret stb.) kifejezetten majdhogynem anorexiásan vékonyak. Szóval....
2021. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy vékony pasinak is lehet modell barátnője. A lényeg, hogy a bankkártya legyen vastag.
2021. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet,ez csak ízlés kérdése,nem mindenkinek az izmos test jön be.
2021. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!