Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek az ilyen típusu lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az ilyen típusu lányok?

Figyelt kérdés

Képet nem küldök ne haragudj. Nem is konkrétam magamat kérdem, csak, hogy tetszik-e ez a típus a férfiaknak.


Derékig érő sötétbarna (majdnem fekete, csak napfényben látszik, hgy barna) egyenes haj, barna szem, fehér bőr. Csontos arc, pici, vékony száj. 160cm/42kg.

Farmerba és pólóba szoktam öltözni, de nyáron megesik, hogy miniruhát hordok. Ja és szemüveges vagyok.

Természetre nem vagyok nagyszájú és rámenős.


2021. febr. 28. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
képet nem küldesz és leírsz pár adatot. lehet az összhatás nagyon jó, de rossz is. szerinted ezek alapján el lehet dönteni, hogy tetszik-e?
2021. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

legalább agy hasonló nő fotóját mutasd meg, ez így tényleg semmi!

Fontos az összkép!

2021. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

de nem tudom magam annyira bemérni...de oké

[link] (keskenyebb az arcom és az orrom is)

2021. febr. 28. 16:01
 4/19 anonim ***** válasza:

na köszönöm így könnyebb már is!

Igen teljesen jó nekem simán be jönnél!

#2-es voltam

2021. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Így elég nehéz. Szeretem a hosszú, sötét, egyenes hajat, a barna szem, szép meleg, a fehér bőr, ha nem beteges érdekes lehet a sötét hajjal. Csontos arc, ha nem túl csontos, nem koponya szerű. A pici vékony száj, ha mosolygós, szép fogakkal szeretem. Kicsi, vékony de ha arányos (cicit nem írtál) lehet vonzó. A miniruhát imádom, a szemüveg meg mostanában a fantáziámban szerepel,... khm. mikor fantáziálok. (maradjunk ennyiben😉)

A csendes visszafogott lányok is lehetnek szexik, vonzóak, de nyilván az összkép alapján lehetne csak konkrétat mondani.

2021. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon keskeny az arcom. Amolyan gyémánt formájú csúcsos állal. :(

de köszi!

2021. febr. 28. 16:10
 7/19 anonim ***** válasza:
az arc a lenyeg, de azt meg nem mutatsz. sajnos igy nemlehet mitmondani.
2021. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Képhez hasonló csajszi vagy akkor nálam nagyon bejövős!!
2021. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen bejövős.
2021. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem már a 42kg miatt No.1 ! Pláne ha falat de formás popsi, kemény pici mellek társulnak hozzá. Imádom! 😍
2021. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!