Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti mikor szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mikor szoktátok felajánlani egy lánynak a szexkapcsolat dolgot?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszik eléggé a csaj? Vagy esetleg butának, képzetlennek, defektesnek tartjátok? Milyen okokból?

Ilyenkor biztosak vagytok benne hogy nem is lesz több a dologból mint sima szexkapcsolat?

20/l



2021. febr. 28. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az adott lány függvénye/hibája, inkább az, hogy akkor nem keresek épp szorosabb kapcsolatot, mivel az időmbe, energiámba nem fér bele.
2021. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy felajánlanék ilyet. Ha valami okból nem tetszik, akkor úgy gondolom, hogy a szexkapcsolat sem lenne jó. Ha meg tetszik, akkor többet is szeretnék. 20f
2021. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos még nem volt ilyen lehetőségem!

De ha kölcsönös lenne a szimpátia akkor mindenképpen megpróbálnám! f.

2021. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Igen, ahogy mondod. Ha buta a csaj, naiv, nem veszem komolyan, nagy a távolság. Itt megismerkedtem már 2 nővel, mindkét nőnél kamuztam a koromat és magamról is az infókat. Egyiknek azt mondtam 22 vagyok, másiknak 18 hazudtam és magamról, másnak adtam ki magamat mint karakter. Mindkét csajnál színészkedtem, amikor taliztunk, volt szex is. Csak utána még volt pár alkalom aztán egyiknek bevallottam a szitut, az letiltott és nem akar talizni már. Másik nő meg eltűnt.
2021. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Amióta rájöttem h nincs türelmem többet potya udvarolni.


Én már csak szexkapcsolatot ajánlok és kész.


Ha nem hajlandó rögtön dugni, akkor inkább nem b@szom el rá az időmet/idegeimet. Aztán szex után még mindig lehet ismerkedni.

2021. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Én minden jó nővel szexkapcsolatban lennék.
2021. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Na es ha nagyon is tetszik a csaj de egyszerüen csak szex kapcsolat fér bele !!

Amúgy meg ismerkedsz valakivel majd szex de mégse jo és vége,mi sok kűlönbség van?

2021. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Szia, több oka is lehet. Az első az, ami nálam is általában az indok, hogy kevés időm van, és nem szeretnék elköteleződni. De az is lehet hogy külsőre bejössz az illetőnek, de nem alakultak ki komoly érzelmek, vagy a belsőd nem fogta meg annyira, de lefeküdne veled. A legjobb az ha megkérdezed, tőlem is megkérdezik általában :) De volt már sok szexkapcsolatom, és egyiket sem bántam meg :) Üdv, 24/f
2021. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem lehet több mint szexkapcsolat pl; fiatal csajszi aki tetszik de nagy korkülönbseg van így más nem marad!
2021. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én csak olyan lányokkal kezdeményezek, akit hosszabb távon el tudok képzelni, mert eddig minden csaj belém szeretett szex után.
2021. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!