Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már olyan, hogy nem akartatok szexelni, de a párotok addig győzködött, hogy végül belementetek? Férfiak! Szoktatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok pls!

2021. febr. 28. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Persze, 5 év házasság után ez elég gyakori


Bár általában nem szavakkal győzködöm hanem tettekkel...


Ha meg nagyon kanos vagyok és 100% h nem lesz szex, akkor szoktam győzködni h verje ki nekem

2021. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarok szexelni nem fogok kényszerből bele menni.
2021. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális kulturált embernek tartom magam, úgyhogy NEM szoktam ilyet csinálni. Abban nekem sincs semmi élvezet ha ráerőltetem és látom hogy semmi kedve hozzá, kényszerből csinálja. Akkor inkább ne csinálja.
2021. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Olyan volt már, hogy nagyon fáradt voltam, és bár kívántam volna, de tudtam hogy nekem úgy se lesz orgazmusom, meg kb.mozdulni se volt erőm, de a párom is akarta nagyon. Mondtam neki hogy ha neki úgy megfelel, hogy aláfekszem, és csinál amit akar, akkor tőlem legyen. De győzködés nem volt, ha nemet mondtam volna, megértette volna. Egyébként ezzel sem élt.

Meg szoktuk érteni, ha épp nem akar a másik szexelni, mondjuk az is igaz, hogy rendben van a szexuális életünk.

2021. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan többször is, hogy inkább szexeltünk csak hagyja abba a nyavalygást, élveztem meg minden, de nem éreztem jól magamat annyira ettől, hogy nem vette figyelembe, hogy sokszor nemet mondtam előtte. Jó sokáig nem volt pasim utána, elvette a kedvemet az intimitástól teljesen, soha többet nem állok le akaratos pasival. Ennél sokkal kevesebbért is hajtottam el pasikat ő utána, mert egyből felkaptam a vizet, ha nem fogták fel valamivel kapcsolatban, hogy tényleg nem akarom.
2021. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 sorstárs


Még a 20-as éveim elején volt, az akkori barátommal együtt éltünk már és nem akartam, de ő ezt figyelmem kívül hagyta és betette, én meg csak feküdtem. Aztán még voltak más dolgok is és inkább szakítottam, 7 év, első komoly kapcsolat.


Egy másiknál volt, fáradt voltam, de akartam is, és élvezem is, de mégse érzetem, azt a hűdejó volt, ekkor fogadtam meg, sose fogok fáradtan.


Most már, ha valakin érzem, leakar uralni inkább hagyom, minden áron nem akarok párkapcsolatot.

2021. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Maximum olyan volt, hogy nem akarta a barátnőm mert fáradt volt, de kihízelegtem, hogy legalább ki akarom nyalni őt. Ahhoz elég ha fekszik, mert úgy is fáradt. Vagy más nő, még ennyit sem tud ilyenkor "elviselni"?
2021. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ez a "behízelgés" pontosan az amitől nekem hánynom kell. 86-szor nemet mondok, a barom másik meg ott könyörög, 87. alkalommal már tele lesz a tököm és inkább csinálja, ha meg leüvöltöm, akkor én leszek a bunkó. Gusztustalan, manipulatív, akaratos barom.

K**vára élvezhette a barátnőd is mondhatom... Ne csodálkozz, ha elege lesz belőled a jövőben hamar.

Látszik milyen a szexuális kultúrád, ha neked az elég, ha a másik csak "elviseli", nem kell élveznie, csak te élvezkedhess ő meg adja be a derekát. És igen, a nyalás is ez a kategória. Van olyan idegállapot és fáradtság, amikor kellemetlen és felesleges.

2021. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8

Biztosan véletlen botlottam olyan nőkbe akik rendesen órákig tartó vergődést csaptak ha mondjuk nekem a férfinek nem volt kedve, ereje, stb. b*szni. Kb 5-ből 4 ilyen nő. Oké, hogy valaki húzza a pofáját egy fél órát, de, hogy még másnap is ezen dohognak, az szerintem az elmebetegséggel határos. A 7-es válaszolónál meg marha határozott lehetett az a "nem", ha mégis belement a csaja. Istenem gyere le.

2021. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom most vérig sértettem pár hisztérikát, mert lehúzták az előző válaszom nulla százalékra. De gondolom azért bőszen hirdetik, hogy fontos a kommunikáció :D
2021. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!