Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vèlemènyetek a striás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vèlemènyetek a striás bőrről?

Figyelt kérdés

Dobbentetek mar le levetkozeskor?


Strias pasikrol mi a velemeny?


2021. febr. 28. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar! Nekem is van a fenekemen pedig én pasi vagyok!

Nem kérek privátot, csak a nőket kedvelem!

2021. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 De durva, már a pasiknak is írniuk kell, hogy nem kérnek privátot? :D
2021. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, nem zavar... aztán csak a fenekedről beszélsz! Nekem is a fenék oldala striás picit pasiként, mégis olyan de olyan striás nőket láttam hogy ihaj... pedig még csak nem is voltak elhízva!
2021. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, de az igen ha folyton ezen aggódik. Attól nincs rosszabb.

Amúgy a striat néha még izgatónak is találom.

2021. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem pigment foltjaim vannak. Barnábbak, mint a bőröm színe, nem világosabbak. A nyakamtól lefele a bal mellemig van, de csak pár árnyalattal sötétebb, a jobb karomon, illetve a hátamon van 3 folt. Egyetlen egy srác jegyezte meg szakításkor, hogy nem szóltam neki a gusztustalan pigmentfoltjaimról... (hozzáteszem, hogy én szakítottam vele :D )

Soha senki nem tette még szóvá, hogy mik ezek a foltok rajtam, szóval szemét volt eléggé a srác. :D

Én szexepilnek gondolom, szerintem a striák sem lehetnek zavaróak, egyébként nekem is van az oldalamon. Engem egyáltalán nem zavar, sem nőkön, sem férfiakon.

Itt egy kép a foltjaimról:

[link]

24/N

2021. márc. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra semleges, nincs semmi gondom vele, erről nem tehet senki! Amit meg 5-ös írt, linkel azzal sem!

A dekoltázs teljesen elvonja a hibákról figyelmet, szép látványos nő lehetsz! Köszi a képet!

F

2021. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
volt pár csajom 14-76ig bezárolag de soha nem zavart mert tudtam mire számitsak,ráadásul ez egy természetes folyamat amit nem lehet megálitani max lassitani.
2021. márc. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!