Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a csajok nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajok nem képesek érzelmek nélkül lefeküdni valakivel akkor a rossszlányok miért működik??

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy a csajok nem olyanok mint mi férfiak, nekünk nem kell érzelem, anélkül is feláll
2021. febr. 28. 21:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Én érzelmek nélkül nem tudnék lefeküdni valakivel, de más lányok igen. Férfiak között is biztos vannak olyanok, akiknek kell valami érzelmi kötődés, nők között is van olyan, akinek nem kell.

24L

2021. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Pénz és munka. Tudod valaki gyárban is dolgozik és utálja, mint a fene, de mégis ott lehúz éveket. Ilyenek a rosszlányok is. Átlag lány is lefeküdne, ha pénzről, életéről lenne szó, gyerekéről...stb. Csak mivel nem kerülnek olyan élet szituba, ezért tudják mondani, most buliban vagy ismerkedéskor nem fognak érzelmek nélkül szexelni.
2021. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekik valószínűleg lazábbak az erkölcseik. Nekik ez belefér. Ez mellet a java a prostiknak sem fekszik le valami jött-mentel... Nekik is fontos valamilyen szinten a szimpátia. Nincsen ez kőbe vésve. A férfiaknál is vannak erkölcsösebbek. Én sem mártogatom a farkam ilyen nemi betegség bányákba...
2021. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő.
2021. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Sokszor csak duma ez, hogy nem tudnak érzelmek nélkül lefeküdni valakivel. Pontosabban a gátlások, és a prűdség okozza ezt.
2021. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak az általánosítás..

Minden nő más, nem vagyunk egyformák. Én nem tudok érzelem nelk szexelni, sose tettem es sose fogom viszont vannak olyan barátnőim akiknek nem gond az egy éjszakas kaland.

2021. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet-kínálat szimplán ennyi. Valaki fentebb remekül leírta, hogy attól még hogy melózol, mondjuk egy gyárban, nem biztos hogy szereted is. De teszed a dolgod, mert élned kell valamiből.

Na most egy kuncsafttal eltöltött óra, lényegesen jobban fizet mintha egy gyárban robotolna a szalag mellett. Lehet hogy erkölcsileg kifogásolható, de lényegesen jövedelmezőbb. Ha lehetne választania, talán ő is érzelemből kefélne, de van akit a körülmények, van akit a megkereshető pénz sarkall arra hogy árulja a testét.

2021. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
#5 szóval aki nem fekszik le minden pasival aki szembejön vagy pénzt ajánl, az prűd? Vagy azt hiszed hogy "csak duma ez" és minden nő le tud és le akar feküdni ismeretlenekkel? Ásd el magad de gyorsan
2021. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Nevetséges, lehet nekem nem volt még eddig szerencsém, de még én nem találkoztam olyan csajjal akiben legalább fele annyi érzelem lett volna mint bennem... A nők többsége manapság a pénzre megy, így én már nem is viszek bele semmi érzelmet csak megjátszom, így nem érhet csalódás, ha késöbb jön majd egy pénzes, vagy izmosabb pasi mint én
2021. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Ez az egyik nagy hazugságuk a sok másik közül, megpróbálnak félrevezetni, ne hidd el nekik.
2021. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!