Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségem nem akarja elhinni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem akarja elhinni, hogy ugyanúgy szeretem a melleit, mint szoptatás előtt. Pedig így van. Még talán jobban is. Hogy értessem meg ezt vele?

Figyelt kérdés
Az a kényszerképzete, hogy már nem olyan szépek és szerethetők a mellei, mint a szoptatás és a terhesség előtt. Előtte feszes, hetykén álló, kisebb mellei voltak, most inkább középnagyok és kicsit lógósabbak. De nekem ugyanúgy tetszenek, csak ezt ő nem akarja elhinni. Sőt, igazából még jobban is tetszenek, mert nagyobbak lettek és maradtak, még ha ez azzal is jár együtt, hogy a gravitáció is látványosabban hat rájuk. Ezek az asszonyosabb mellek gyönyörűek. Ő viszont azt mondja, hogy ezt csak vigasztalásból mondom, magamban biztosan nem ezt gondolom. Hogy lehetne neki bebizonyítani (a naponkénti mellsimogatáson túl), hogy igazat mondok, és mesésnek találom a melleit? Miért akarja belém beszélni a saját rögeszméjét? Ő valami ceruzapróbát emleget folyton és a régi, hetykén előreálló melleit szeretné visszakapni.

2021. febr. 28. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Azért gondolja ezt, mert saját maga sem elégedett a melleivel. Mondhatsz neki bármit, ez nem fog megváltozni, max. akkor, ha idővel elfogadja.
2021. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem használt akkor nem sok mindent tudsz mondani. Ha ennyire zavarja a dolog, akkor csináltassa meg felvarrással. Ezt azért mondom, mert nem neked kell tetszeni hanem neki. És ha ő nem érzi jól magát a jelenlegi melleivel akkor támogasd ha felemerül a műtét. De ne te említsd neki, akkor azt fogja gondolni, hogy tényleg szükséges mégha eszébe se jutott.
2021. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Azon túl hogy minden akció előtt elmondod neki, mennyire gyönyörű és izgató a változás ami történt vele nem sok mindent tudok javasolni. Imádd, becézd és simogasd, és sűrűn adj hangot a tetszésednek. Szerintem ez a kis képzavar természetes dolog, segítsd amíg el nem fogadja,el nem hiszi hogy még jobban odavagy most értük
2021. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha egy nő ezt nagyon elképzeli, akkor te azon nem változtatsz, mert úgy lesz, ahogy ő mondja.
2021. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem neked kell tetszeni. Ez ugyanaz, mint az hogy a nők nem a pasik miatt sminkelik magukat mikor kilépnek az utcára. Magunk miatt tesszük hogy tetszünk magunknak. Én nem adok párom véleményére, mégha azt is mondja hogy ne sminkeljem magam vagy ne műtessem le az anyajegyeimet vagy ne csináljam ezt meg azt. Ami a testemmel kapcsolatos, azt csak én dönthetem el. Ha azt mondod egy vaknak, hogy de szép szemeid vannak, se fogja elhinni hogy igazat mondtasz mert a vak nem szereti hallani hogy a szemét dicsérik (amit alapból nem szeret hogy olyan amilyen). Ő magának kell tetszenie nem neked.
2021. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Lehet kényelmetlen is neki.


A nagy, lógó mell könnyen beizzad és nehéz is.


Nehezebb hozzá szép fehérneműt kapni, DD fölött pl már speciálisabb gyártók termékei kellenek.

Pl meglephetnéd egy szép fehérnemű szettel, pl Freya, Curvy Kate, Pour Moi jó márkák, tartanak is, és tartósak, szépek. És drágák is, de 3-5 évig kitart, ha nem minden nap viseli.

2021. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!