Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kozel harminc eves ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kozel harminc eves ferfi ertekeli azt, ha a fiatalabb baratnoje meg szuz?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 01:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Biztos értékeli, de egy 30 éves biztosan a 20on aluli lányokat preferálja az életébe? A szexuális életébe biztosan, de a való életbe, családalapításhoz egy 30 éves pasinak gyenge a 20on aluli lány...
2021. márc. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Ez most hogy jött ki neked egyes? A kérdező sem írta hogy 20on aluli lenne és vannak 20+osok is akik szűzek (pl én). Sőt. Inkább akik most 20-28 évesek azok között sokkal több szűzet találsz mint 20 alatt. Manapság az a menő hogy 12 évesen már több f-szt fogj mint kilincset. Az én korosztályom az aki még azért vár és nem ugrik fejest 14 évesen mindenbe...
2021. márc. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

2

Valljuk be, az attraktív nők ritkán szűzek a 20-as éveikben.

2021. márc. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Erősen a kategóriádba tartozom, én nem ezt látom, amit te. De te csak meséld be magadnak. Nem írta hány éves lenne a lány, de a kérdés megfogalmazásából nekem az jön le, hogy eléggé fiatal, ráadásul a kérdező a lány.
2021. márc. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

3

A rbancok nyilván nem szűzek. ;)

2021. márc. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne r*banc az, aki 16-20 éves korában elveszti a szüzességét? Megy a köpködés azoktól, akiknek nem adatott meg az alkalom valamilyen okból kifolyólag. Csak hogy tudd, a legtöbb férfi/nő 20 év előtt elveszti a szüzességét, ettől függetlenül még nem r*banc a nők 80%-a.
2021. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
A normalitást az arányok, számok, statisztikák határozzák meg, nem pedig a személyes véleményed.
2021. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

4

Rbancok minden évjáratban vannak. 🤷


Akkor is akik 2000 előtt születtek sokkal tovább várnak az első aktussal mint a 2000 utáni csajok.


Van is erre rengeteg mém, sztori, cikk, minden is, hogy míg a mai 12 éveseknek abból áll egy este hogy halálra piálják és b-sszák magukat addig "mi" örültünk ha este 9ig elég volt hazaérnünk a barátnőnktől...

2021. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha 16 évesen megkérdezték volna tőlem, hogy szűz vagyok e, nyílván aztmondtam volna, hogy igen.

Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem. A környezetemben élők már jóval előttem elvesztették, szinte az utolsók közt kullogtam. Erre nincs statisztika, nyílván ha lennének barátaid tudnád, hogy már réges rég túlestek rajta. Értem én, hogy valaki tartogatja a templomkórusos fiúk egyikének, de ne magadból indulj ki. Persze mondhatod, hogy én is magamból indulok ki, de nem, én a nagy átlagból indulok ki. Ha kimennél az utcára megkérdezni az embereket 90% aztmondaná, hogy 20 éves kora elött vesztette el a szüzességét, ha fiú, ha lány.

2021. márc. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem bunkó vagyok, hanem őszinte, más a kettő. ;)
2021. márc. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!